Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » A keni shum miqe

A keni shum miqe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal A keni shum miqe prej Sun Jan 06 2008, 03:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un per veten tim kam po ju


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: A keni shum miqe prej Wed Jan 16 2008, 12:57

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
normal qe,secili ka miqesi
dhe miqesia eshte dicka e rendesishme ne jete Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: A keni shum miqe prej Thu Jan 17 2008, 01:01

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
edi ^LuNa^ dakord me ty


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: A keni shum miqe prej Sun Mar 30 2008, 23:48

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Pa te dashur mund te jesh, por pa shoqeri ke mbaruar si njeri.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

5Normal Re: A keni shum miqe prej Mon Mar 31 2008, 01:30

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nuk thone rastesisht qe:njeriu i mire me miq plot


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi