Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Pse..

Pse..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pse.. prej Sun Jan 06 2008, 07:53

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pse nuk me don .... pse nuk me rreh lol


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Pse.. prej Sun Jan 06 2008, 07:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
diskutime te kendshme ne vazhdim


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Pse.. prej Tue Jan 08 2008, 05:06

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse jam e lodhur?!

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Pse.. prej Tue Jan 08 2008, 05:07

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse,pas cdo "pse-je" vjen "sepse" ?! Smile

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Pse.. prej Tue Jan 08 2008, 08:39

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse dua me e rreh diken


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

6Normal Re: Pse.. prej Tue Jan 08 2008, 08:40

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse keshtu e pse ashtu lol


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

7Normal Re: Pse.. prej Fri Jan 11 2008, 11:33

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse du me shku diku...


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

8Normal Re: Pse.. prej Sat Jan 12 2008, 01:16

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse jetojme ?!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 01:06

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse ekziston jeta?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

10Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 02:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse u lindem!? Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:32

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse pse..??


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

12Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:33

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse me ma prish qefin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

13Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:33

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse kam 1,155 postime


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

14Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:33

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse ekziston kompjuteri?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

15Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:34

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse ekziston forumi ?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

16Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:34

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse ekziston gruaja dhe burri


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

17Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:36

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse sme don ?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

18Normal Re: Pse.. prej Thu Jan 17 2008, 03:36

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse me e vra vetin?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

19Normal Re: Pse.. prej Sun Mar 30 2008, 22:52

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Pse jo te gjitha pse-ve mund ti gjendet nje pergjigjje.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

20Normal Re: Pse.. prej Sun Mar 30 2008, 23:00

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Dashuria pyet miqesine.
Pse ekziston ti kur jam une.
Ajo i pergjigjet.
Per te sjelle buzeqeshje, aty ku ti le lot

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

21Normal Re: Pse.. prej Tue Apr 01 2008, 01:09

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse jeta eshte disa here kaq komplekse?


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

22Normal Re: Pse.. prej Tue Jun 17 2008, 20:17

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse nuk po rrihet Mad

Shiko profilin e anėtarit

23Normal Re: Pse.. prej Thu Jun 19 2008, 05:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse ekzistojne kaq shume pyetje?


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

24Normal Re: Pse.. prej Fri Jun 20 2008, 08:52

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pse kaq veshtir gjenden pergjigjet Rolling Eyes Rolling Eyes

Shiko profilin e anėtarit

25Normal Re: Pse.. prej Sat Jun 21 2008, 08:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pse disa pyetje s'kan pergjigje?!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

26Normal Re: Pse.. prej Sat Jan 22 2011, 01:39

Pse kjo teme ketu..? Kjo ka vėndin diku tjeter

Shiko profilin e anėtarit

27Normal Re: Pse.. prej Sat Jan 22 2011, 01:58

pse?Sepse......

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi