Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Cfare muzike degjoni

Cfare muzike degjoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cfare muzike degjoni prej Sun Jan 06 2008, 08:02

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
cfare muyike degjoni


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Cfare muzike degjoni prej Sun Jan 06 2008, 08:03

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un degjoj muyik shqip dhe andlisht por me shume anglisht


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Cfare muzike degjoni prej Tue Jun 17 2008, 03:48

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
anglisht edhe italisht
shqip teper teper rrall per te mos thene hic

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Cfare muzike degjoni prej Tue Jun 17 2008, 07:18

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
me shume te huaj,,,


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi