Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Mos

Mos

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mos prej Sun Jan 06 2008, 08:04

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos me prek me


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Mos prej Sun Jan 06 2008, 08:05

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos me thuaj se sme do


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Mos prej Sun Jan 06 2008, 08:05

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
te lutem mos me rreh


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Mos prej Sun Jan 06 2008, 08:05

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos ma fut nje shpulle


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Mos prej Sun Jan 06 2008, 08:06

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos ik se te dua


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

6Normal Re: Mos prej Tue Jan 08 2008, 04:40

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos ja fut kot fare Smile

Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Mos prej Tue Jan 08 2008, 08:40

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
lol luna


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

8Normal Re: Mos prej Tue Apr 01 2008, 21:28

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Mos me lendo

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

9Normal Re: Mos prej Tue Apr 01 2008, 21:28

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Mos me harro

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

10Normal Re: Mos prej Tue Apr 01 2008, 21:28

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
MOs tolero

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

11Normal Re: Mos prej Wed Apr 02 2008, 03:26

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos tradheto


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

12Normal Re: Mos prej Wed Apr 02 2008, 20:03

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Mos u perpiq te me kuptosh, eshte e kote.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

13Normal Re: Mos prej Wed Apr 02 2008, 22:54

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos shiko shume diellin,se do te verbohesh,ule pak koken,shiko para hapave qe ben Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

14Normal Re: Mos prej Thu Apr 03 2008, 08:07

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
LuNa shkruajti:mos shiko shume diellin,se do te verbohesh,ule pak koken,shiko para hapave qe ben Razz



lol! me shiku pak anash LuNa?, ose me ven syzet shpeton pak a shume nga verbimi Surprised


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

15Normal Re: Mos prej Fri Apr 04 2008, 08:22

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Tini shkruajti:
LuNa shkruajti:mos shiko shume diellin,se do te verbohesh,ule pak koken,shiko para hapave qe ben Razz



lol! me shiku pak anash LuNa?, ose me ven syzet shpeton pak a shume nga verbimi Surprised

Tini,ndoshta do te shpetojne ca sekonda pa te rene dielli ne sy,por ai qe eshte mesuar te mbaj koken lart nuk i ben pune,jo syza dielli te vej,por dhe syza qe shikojne eklipsin e henes Cool
me ka pelqyer nje thenje e naim Frasherit "Kalliri me buke plot,mban koekn ulur,se ai bosh,mban koken lart"

duke u bazuar ne thenjet e te mencuve,me mire mbaj koken ulet dhe pa syza Smile

do vej nje sheshir,do bohem si shesheli Razz,qe mos me hy dielli ne koke


tani te dal te tema Smile te jap pergjigjen e asaj qe kerkohet

mos me provoko


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

16Normal Re: Mos prej Fri Jan 21 2011, 07:14

Mos u perpiq te harrosh dike qe po vdes nga deshira per te pasur pran

Shiko profilin e anëtarit

17Normal Re: Mos prej Fri Jan 21 2011, 08:18

mos mallkoni njerezit qe nuk mund i takoni

Shiko profilin e anëtarit

18Normal Re: Mos prej Fri Jan 21 2011, 23:59

Mos ik se vertetes

Shiko profilin e anëtarit

19Normal Re: Mos prej Sat Jan 22 2011, 01:55

mos kerkoni dobesite nekohe te veshtira

Shiko profilin e anëtarit

20Normal Re: Mos prej Tue Jul 30 2013, 06:53

Mos me be te te gjuaj shpulle:P

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi