Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Urime

Urime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Urime prej Mon Jan 07 2008, 11:17

GoNi2

avatar
V.I.P
V.I.P
Urime e perhajr e hajrli koft e tshkoft tlyn puna per ket forumejshen Tino Wink

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net

2Normal Re: Urime prej Mon Jan 07 2008, 11:30

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
lol! Flm Goni. mire se erdhe uroj te kalojsh caste sa me te kendshme!.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Urime prej Tue Jan 08 2008, 04:33

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
hello Goni,mire se ke ardhe cun shkupjan Smile,se te paskam dhe bashkeatdhetare Wink
uroj te kalosh caste te kendeshme ne Albdigital

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Urime prej Tue Jan 08 2008, 08:47

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mir se erdhe goni


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Urime prej Tue Jan 08 2008, 09:19

GoNi2

avatar
V.I.P
V.I.P
bile bile qe jam ka kris me desert ,se din shqipet me qasi gjonash festojn Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net

6Normal Re: Urime prej Fri Jan 11 2008, 04:36

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
hhehe GoNi lol


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

7Normal Re: Urime prej Thu Jan 17 2008, 06:01

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Tini edhe pej meje e ke nje urim per kete forum Exclamation lol!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

8Normal Re: Urime prej Tue Feb 05 2008, 03:55

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Edhe 100 tjera Smile

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi