Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » hey

hey

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal hey prej Tue Jan 08 2008, 07:19

x^fire

avatar
Antar/e
Antar/e
Emri: Agon
Mbiemri: Loki
Mosha: 19vjet
Gjinia: Mashkull
Vendndodhja: Tetov

Besoj qe tja kalojm mir se bashku

Flm per Mirkuptim lol!

Shiko profilin e anėtarit http://www.ascteam.altervista.org

2Normal Re: hey prej Tue Jan 08 2008, 07:20

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Mire se vjen x^fire uroj tja kaloni,sa me kendshem ne mesin tone!


Stafi aLbDiGitaL.Net!Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Jan 08 2008, 07:22, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: hey prej Tue Jan 08 2008, 07:21

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mir Se Erdhe x^fire

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: hey prej Tue Jan 08 2008, 07:27

x^fire

avatar
Antar/e
Antar/e
Mir Se Ju Gjeta...

Shiko profilin e anėtarit http://www.ascteam.altervista.org

5Normal Re: hey prej Tue Jan 08 2008, 08:46

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mir Se Vjen x fire shpresoj se do kalosh mire ne mesin tone


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

6Normal Re: hey prej Fri Jan 18 2008, 08:43

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mire se ke ardhe
kalofsh kendshem


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi