Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Celulari ore Flying c1000

Celulari ore Flying c1000

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Celulari ore Flying c1000 prej Fri Jan 11 2008, 04:33

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ne tregun kinez ėshtė gati pėr tu publikuar Flying C1000, njė orė celulare GSM me dimensonione tė mahnitshme, i pajisur me njė ekran touchscreen 1.5 polesh dhe Bluetooth. Dispozitivi ofron njė memorie te mbrėndshme rreth 60MB, fatkeqsisht e pa ndryshueshme dhe funksionet e njohjes janė tė gjitha nė gjuhėn kineze, nėpėrmjet ekranit. Pėr momentin asnjė tė dhėne pėr cmimin, dhe deri tani nuk flitet pėr njė eksportim tė mundshem jashtė Kines.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Celulari ore Flying c1000 prej Fri Jan 11 2008, 05:57

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi