Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Se shpejti ne treg internet-tv

Se shpejti ne treg internet-tv

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Se shpejti ne treg internet-tv prej Fri Jan 11 2008, 04:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kompania gjigante japoneze e elektronikės, Matsushita Electric Industrial, ėshtė duke punuar me kolosin e uebit Google, qė propozon televizionin sė bashku me internetin, pėrveē fotove dhe videove.

Televizionet qė do tė lansohen nė Amerikėn e Veriut kėtė pranvere, do t'u japin mundėsinė pėrdoruesve tė shkarkojnė video dhe foto nga YouTube, faqe interneti pronė e Google dhe Picasa Web albumi, qė vjen nėpėrmjet njė shėrbimi falas.

Ky lajm ėshtė bėrė i ditur nga Matsushita, shoqėria e cila mbikėqyr kompaninė Panasonic, mirėpo tash pėr tash nuk ėshtė caktuar data pėr lansimin global tė kėtij produkti.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Se shpejti ne treg internet-tv prej Fri Jan 11 2008, 04:54

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi