Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Yahoo ne celular

Yahoo ne celular

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Yahoo ne celular prej Fri Jan 11 2008, 05:02

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Yahoo e Google gjithmonė kanė qenė kundėrshtarė tė egėr, e me shfaqjen e celularit me lidhje nė internet iu ėshtė hapur edhe njė treg i ri. Google ka krijuar Open Handset Alliance, e Yahoo njė ueb tė ri pėr shfrytėzuesit e celularėve.

Duke pėrdorur makinėn kėrkuese nė telefon celular, pėrdoruesit do tė mund tė pėrshtatin faqen kryesore tė Yahoo nė celular sipas qejfit tė tyre. Kėshtu qė nė faqe do tė mund tė pranojnė lajmet mė tė reja apo parashikimin e motit.

Pos kėsaj, qysh nė shikim tė parė do tė dinė nėse kanė e-maila tė ri, fotografi apo takim tė cilin e kanė regjistruar nė kalendar.

Tani pėr tani ky shėrbim do tė jetė nė dispozicion pėr amerikanėt tė cilėt pėrdorin iPhone, disa nga pajisjet e Nokias dhe celularėt me sistemin operativ Windoės Mobile.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Yahoo ne celular prej Fri Jan 11 2008, 05:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi