Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Video-Clipe Shqiptare!

Video-Clipe Shqiptare!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Video-Clipe Shqiptare! prej Tue Jan 16 2007, 04:44

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Kliko Linkun: AlbanianRapGenta - Posesiv
03:33


Genta Ismajli - Posesiv/Possessive (Euro Video 2006)
03:53


Genta Ismajli - Posesiv
03:28


genta ismajli ne kanada
00:30


Genta Ismajli-Ti mendon
02:49


Genta - Hajde bukuri
00:09


Genta Ismajli-Mpuq Mpuq
03:49


Genta Ismajli toronto,kanada party
00:26Genta Ismajli-Nuk dua tjeter
03:16


Genta Ismajli-S'je per aventur
04:21Genta vjedh perseri nga bullgaret..
02:14


Meselation show Genta Ismajli
05:44

Genta's Party
01:12

Genta - Dridhem
03:27

Genta - Kthehu
03:20


Genta - Une jam fati yt
03:44


Genta Ismajli - 2nd Prize Polifest 2006
03:32adelina
03:48

[color:0525=#3e3f37:0525]Genta Ismajli - Humor
03:35
Shikim Tė Kėndeshem :)


Copyright © 2006 YouTube, Inc.

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi