Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Arti Dhe Letersia Shqiptare » Aktori/a me i (e) mirė i skenės sot?

Aktori/a me i (e) mirė i skenės sot?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Aktori/a me i (e) mirė i skenės sot? prej Sat Jan 12 2008, 00:15

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Do te doja te dija, cili eshte mendimi juaj per aktorin ose aktoren me te mire te momentin ne skenen shqiptare. Sa prej jush shohin teater ne shqiperi? Une shoh pothuajse ēdo premiere ne Teater Kombetar ose ne Akademi te Arteve. Ke vleresoni Aktorin, aktoren me te mire te momentin.
ju lutem mos permendi ndonje emer te plakur, pervecse ne rastin qe e mendoni vertet.
Per mua
1. Neritan Liēj
2. Genci Fuga
3. Helidon Fino
etj


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi