Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un do ta vrasi po ju me e pre apo me e vra hahahaha?


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
diskutime te kendshme ne vazhdim


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Une po pergjigjem si femer, pse eshte tema vetem per meshkujt. ( shaka )

Mendoj se ne momentin qe do ta kuptoja kete gje, do ta injoroja me sa mundesi kisha me indiferencen time do sillesha me te sikur nuk e kam njohur kurre.
Kjo do ta vriste shume me teper se cdo fjale, xhest, apo sjellje e imja e pakontrolluar.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thote nje fjale e urte:
"don te hakmerresh me ate qe te morri gruan apo te dashuren?! Lerja!!!!!!!"

po te isha une mashkull,po kete do t“a kisha bere
e kisha lene me ate,meqe une nuk arrita t“a bej te lumtur,le te gjej lumturin ne vend tjeter......


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi