Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Video te modeleve te rrezuar :D

Video te modeleve te rrezuar :D

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Video te modeleve te rrezuar :D prej Sat Jan 12 2008, 05:40

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Shife nje modele si rrzohet dy here, e shife heren e 2te si i dredhohen kembet hahahahahah

http://www.youtube.com/watch?v=_0eINGyJHz8&NR=1


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Video te modeleve te rrezuar :D prej Sat Jan 12 2008, 05:40

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ketu shife nga sekonda 45, vetem ne nje mode revy, rrezohen nje 5 apo 6 modele hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=Lhoxv...eature=related


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Video te modeleve te rrezuar :D prej Sat Jan 12 2008, 05:40

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ketu shife nga sekonda 45, vetem ne nje mode revy, rrezohen nje 5 apo 6 modele hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=Lhoxv...eature=related


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Video te modeleve te rrezuar :D prej Sat Jan 12 2008, 05:41

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
vetem shikojeni sa qesharake eshte


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Video te modeleve te rrezuar :D prej Sat Jan 12 2008, 05:41

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju lfm per mirkuptimin 100% ju pelqeu me duket mua


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi