Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kinematografia Dhe TV » Cili Film Shqiptar j`u Pelqen me Shume!

Cili Film Shqiptar j`u Pelqen me Shume!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cili Film Shqiptar j`u Pelqen me Shume! prej Sat Jan 12 2008, 09:40

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Cili Film Shqiptar j`u Pelqen me Shume!?


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Cili Film Shqiptar j`u Pelqen me Shume! prej Sat Jan 12 2008, 09:42

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mua me pelqen me se shumti Filmi““ Dashuria e Bjeshkeve te Nemura““

Smile

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi