Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Adelina Ismajli

Adelina Ismajli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Adelina Ismajli prej Mon Feb 12 2007, 05:34

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Adelina Ismaili gjithashtu nė fotot mė tė fundit duket si njė tjetėr person, nėse do tė krahasohej me daljen e saj tė parė nė skenė, kur ende 14 vjeē dhe tejet e imėt kėndonte "Mos ma gjuj diellin me gurė". Nuk kishte asgjė seksi nė pamjen e saj tė asaj kohe, e vetmja gjė qė binte nė sy tek ajo, ishte njė lirshmėri nė skenė qė nuk e kishte pasur asnjė kėngėtare tjetėr. As buzė tė mėdha, as vetull me njė tė ēarė nė mes (ishte nė fakt Adelina ajo qė solli kėtė lloj vetulle nė modė) as mollėza tė kėrcyera e as fizik seksi. Por vajza ēapkėne njė vit mė pas do tė shfaqej me njė pamje mė seksi, dhe do tė guxonte qė tė realizonte tė parėn zhveshje nė njė skenė shqiptare, me njė palė tė brendshme tė kuqe. Dhe qė nga ajo ditė, ekstravagancat e Adelinės kanė qenė po aq tė shpeshta sa edhe daljet e saj nė skenė. Nė mos mė tepėr. Prej vitesh nuk ka sjellė asnjė hit. Por ka vijuar tė ēudisė me imazhin e saj: herė provokuese, herė mjaft e egėr nėpėr foto, dhe sė fundmi e zbutur por me njė tjetėr ndryshim: buzėt. Shumė mė tė mėdha se dikur dhe me njė tė stėrfryrė nė pjesėn e pėrparme, qė tė kujton fotot e Loredana Leccizo-s qė shkaktuan mjaft bujė nė Itali rreth dy vjet mė parė, duke sjellė alarmin e operacioneve plastike. E megjithatė, nga Adelina asnjė koment. Ka pozuar me buzėt e saj tė tė superfryra pa pranuar tė komentojė nėse kjo ėshtė rezultat i ndonjė ndėrhyrjeje. Siē nuk e ka komnetuar edhe asnjė tjetėr pėrpara saj.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi