Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Profili Genta Ismajli

Profili Genta Ismajli

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Profili Genta Ismajli prej Tue Feb 13 2007, 03:56

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Profili Genta Ismajli

PROFILI :

Emri Mbiemri : Genta Ismajli
Data e lindjes : 12.04.1984
Vendi i lindjes : Gjilan
Gjatsia : 1.75m
Pesha : 65kg
Ngjyra syve : e gjelbert
Ngjyra fokėv : e kafte
Ushqimi i preferuar : ushqimi italian dhe shqiptar
Kengetarja e preferuar : Mariah Carey
Pija e preferuar : makiato
Ngjyra e preferuar : vjollce
Talenti sekret : aktrimi
Sporti i preferuar : volejbolli
Sportisti i preferuar : Ronaldo
Hobi : leximi
Stili i veshjes : gjate dites sportiv ndersa mbremjeve elegante
Menaxheri : Milot Binaku dhe Alie Sylejmani
Kompania inqizuese : Virusi

__________________


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi