Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » barcoleta shqiptare

barcoleta shqiptare

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:16

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Xhaja

Nje xhaje ishte ulur ne nje stol dhe po pinte duhan rreth tij vajten tre cuna te ri dhe i thone xhajes xhajo sa bejne nje edhe nje xhaja dy keta te hyfte ky dhe talleshin me xhajen.xhaja u thote djema more te keqen sa bejne dy edhe dy keta thone eh... po kater o xhaje po u hyfte ky bre djema eeeeh po nuk shkon o xhaje po me te shtytur or djema.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:16

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Polici ne farmaci

Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci. shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:16

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kaubojsi dhe kali

Nje kaubojs ndaloi para nje bari, lidhi kalin dhe hyri brenda per te shuar etjen me nje bire. Pasi mbaroi biren doli jashte per te vazhduar rrugen por per cudi pa se kali i tij ishte zhdukur. I terbuar u kthye ne bar nxori pistoleten qelloi ne ajer dhe ju tha klienteve qe ndodheshin brenda: kush nga ju me ka vjedhur kalin. Neqoftese pasi une te pij nje bire tjeter kali nuk gjendet une do ta bej sic e bera ne Teksas. Te shqetesuar klientet dhe kamarieret dolen jashte dhe filluan te kerkonin dhe me ne fund e gjeten kalin dhe u kthen te lehtesuar. Kaubojsi pasi piu biren i hipi kalit dhe kur sa po nisej degjoi nje nga kamarieret qe ti thoshte: Na e thuaj cfare bere ne Teksas?. Kaubojsi duke ikur thote: U ktheva ne kembe ne shtepi


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:17

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nastradini

Nje here nastradinit i vodhen deren e shtepise.ai shkoi ne xhami dhe e mori deren.roja e pyti:ku po e con deren?
nastradini-ju thoni se allahu di gjithcka,kur te me thot se kush e vodhi deren e shtepis time do e kthej deren e xhamis.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:17

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
celulari

ishin 1 gjerman 1italian dhe nje shqiptar ,italiani tha ne germuam ne toke 200m dhe gjetem kabull telefoni kjo do te thote qe ne kishim qe para 200 vjetve telefon ,gjermani tha ne germuam 500 metro e gjetem dhe kjo do te thote qe ne kishim qe para 500 vjetve telefon kurse shqiptari tha ne germuam 1000 metro dhe sgjetem asgje, e çdote thote kjo i thane ata te dy shqiptari tha kjo do te thote qe ne qe para 1000 vjetve kishim celulare


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

6Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:17

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Majmuni dhe Luani

Nje dite majmuni i thot luanit.o luan lidhesh dot me bishtin tend#po i thot luani dhe lidhet.ne ate koh vete majmuni dhei bene ate muhabetin,dhe iken me vrap.ne ate kohe zgjidhet luani dhe i vihet nga pas.majmuni futet ne bar,ulet dhe mer gazetene ve para fytyres.kalon luani te bari dhe pyet.a e keni par gje majmunin te kalonte ketej.dhe majmuni i thot ,kush ai qe ja beri luanit,.bobo tha luani pse o kaq shpejt doli ne gazet


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

7Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:17

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ASHASHXHIU

Na vjen njeher ZOTI ne toke per te provokuar zemrat e njerezve.Na shendrohet ne nje barbon dhe i vete njerit i kerkon nje cigare ai ketej me paqet ne xhep ketej ja bente o me fal po nuk kam cigare vete te tjetri po e njejta gje te te gjithe deri sa vete te nje ashashxhi dhe i thote < do mejapesh pak ashash> .Shiko i thote ashashxhiu nje cigare kam po do ta ndajme te dy bashke vllah ok.Po une te keshilloj te mos pish se eshte shume mall i forte dhe do te dehesh pastaj.S'ka problem thote zoti dhe mendon me vete sa zemermire ky ashashxhiu.Ketij thote do ti plotesoj ndonje dheshire se eshte njeri i mire dhe papritur heq pallton dhe i thote ashashxhiut .Ashashxhiu e shikon njeher keshtu dhe ja ben < Te thoshe u mut te mos pish se do dehesh>.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

8Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:18

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kine

Ishte nisur austria dhe do ti hapte lufte kines mbas disa ditesh kishin arritur ne kine.Ministrat deputet e gjithe te shqetesuar s'di si tja thojne presidentit,e shkon ministri i mbrojtjes e i thot i nderuar: kane ardhur austriaket te na hapin lufte presidenti i cuditur e pyet kush jan keto i pergjigje ministri nje shtet i vogel ne europe mir atehere i thot presidenti gjejni se ke kush hotel po rrijne.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

9Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:18

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Nastradini dhe mamaja

Nje dite vere mamaja po pastronte shtepine. duke pastruar ajo hedh nga dritaria objekte te vjetra. mer bufen dhe hedh nga dritaria. vjen nastradini me vrap dhe thote: mami mami cfare ndodhi. mami u pergjigj: asgje shpirt, hodha bufen e vjeter. pas 10 minutash mamaja hedh nga dritaria televizorin. vjen nastradini prap me vrap dhe thote: mami cfare ndodhi? asgje zemer hodha televizorin se ishte vjetruar........... pas disa minutash mamaja degjo nje zhurme nga dhoma e nastradinit. Shkon me vrap dhe e pyet nastradin cfare ndodhi?
asgje mami asgje hodha gjyshen se ishte vjeteruar...


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

10Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:18

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Bota e rrumbullaket

Na ishin dy police dhe ishin nisur nga tirana per te udhetura per durres ne kembe dhe rruges fryente ere e madhe gjersa ata udhetonin nga mesi rruges menduan ta diznin nga nje cigare me qe fryente ere e madhe ata ia kthyen shpinen eres per te ndezur cigaret dhe u habiten vazhduan rrugen ashtu pa menduar pas nje kohe kur u futen ne tirane njeri polic po i thot tjetrit si more keshtu ne u nisem per durres u futem perseri ne tirane !tjetri i pergjigjet a s'ke degjuar akom se bota eshte e rrumbullaket aaa???


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

11Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:18

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Per ju

Dy shoqedolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Te nesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\'fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

12Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:19

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Air codition

Qarkullonte autobusi plot me shqipetare, kur papritmas i tha njeri shoferit: Ore leshoje ate air codition (klimatizimin), ndersa nje tjeter nderhy dhe tha : mjaft ore me keto kenge te huaja, leshoje nje shqip tani...
fshatari
Nje djale nga nje fshate zgjohet ne mengjes dhe i shkone ne mendje te pije nje veze te gjalle. shkone ne kumac dhe kape nje veze. Pore sa e hape vezen shikon se ajo eshte boshe. I inatosur djali shkone me vrape dhe kape kaposhin dhe i futete me grushta"bam.e bam.."dhe ne funde i thote te pashe me te beshe sex me prezstativ te zhduka...


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

13Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:19

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kopraci

Gjirokastriti i habitur nga prania e nje rivali me te forte se ai persa i perket kopracise vendos ti beje nje vizite.Pasi mer vesh adresen i shkon ti beje nje vizite ne Libohove.Gjate darkes ne ngrenie e siper gjirokastriti i thote se vetem 2 kokrra ullinj kam ngrene por libohovari ia pret,jo mor jo se per te ngrene ke ngrene 7 ti.I mahnitur nga kopracia e tij i kerkon ti kthej viziten.Pas disa ditesh libohovari arrin ne gjirokaster dhe gjirokastriti po e pret aty por u cudit sepse ai ishte i zbathur.Aty prane po kalonin disa shoke te gjirokastritit dhe ai i lutet qe ti veshi kepucet per tu mos u ofenduar duke iu lutur.Libohovari pranon por me nje kushtasi ti veshi kepucet te mos levizi nga vendi.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

14Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:19

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pavioni 3 Ne nje pavion me budallenj doktorat vendosen tu benin vizite pacienteve. Ne kete menyre ata do mund te lironin pacientet te cilet ishin sheruar, dmth qe ishin rregulluar nga mente. Mirepo ne kete pavion te gjithe psikopatet kishin shume kohe pa u lare dhe vdisnin per pishina. Keshtuqe doktoret vendosen ti testonin duke i vene perpara nje pishine pa uje dhe keshtu do te mund te shikonin se kush nuk do te hidhej qe ta lironin. Sa pane pishinene u leshuan te gjithe pacientet me vrap dhe u vrane u bene derme ne pishine, (disa vdiqen) por vetem nje nga ata mbeti. Dhe sh. te lumtur doktoren shkojne ti japin lajmin e mire se ai do te dilte nga pavioni. Por pacienti nuk i la doktoret te flisnin dhe u tha: Po he mo ju, une nuk do rrij pa u lare, hiqini njecike ata budallenjte se une do bej saltron.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

15Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:19

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
papagiovani

papa po dilte nga kisha .para se te hypte ne makine, i thote shoferit se do ta ngiste ai makinen, dhe keshtu beri, duke ecur e ndalon policia , dhe i kerkon dekumentat. por kur pa se ishte papa .vrapon tek shefi dhe i thote, shoku shef kemi ndaluar nje te lart cfare te bejme? dhe shefi,po kush eshte ndonje minister . jo i thote polici .kushe eshte kryeministri.jo i thote polici .kush eshte presidenti .jo i thote polici.kush eshte papa .jo i thote polici ,papa i ben shoferin.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

16Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:20

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
HAJDUDAT

Tre hajduda po vidhnin tek nje shtepi dhe tek po dilnin nga shtepia pasi moren cfare deshen i zoti i shtepise i shikon dhe keto ja fusin vrapit.Kur keto po vraponin dhe i zoti i shtepise po bertiste dhe thoshte:Kthehuni mor zojgj kurvash. Ne kete moment ndalet njeri prej tyre dhe ju thote shokeve:kaloni shoke se mua me njofti.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

17Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:20

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Plaku dhe vajza

Nje dit ne autobuz hypen nje plaku dhe zer vend,mbas pak stacionesh hypen nje vajze, por autobuzi ishte mbushur plot dhe vende skishte, pran vajzes ishin disa djem qe filluan ta ngacmonin dhe plaku i thot vajzes qe ulu ne prerin tim qe mos te ngacmojne, floket e vajzes prekin ne fytyren e plakut dhe plaku degjon nje arome te kendeshme dhe e pyet vajzen, mos je gje parukjere, po pergjigjet vajza, po nga e gjete po ja pergjigjrt plaku, ke nje arome te mire tek floket, mbas pak vajza pyet plakun, po ti xhaxha mos ke punuar gje mekanik kur ke qene i ri, po pergjigjet plaku po nga e gjete po ja pergjigjet vajza, se ky kriku jot ngenka mire.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

18Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:20

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
sofia loren

nje spektakel ne rai nje komik po imitonte sofia loren .ajo ne cdo interviste te saj thekson shpesh se sa e varfer ka qene ne vegjeline e saj komiku perdori disa nga shprehjet e saj duke thene "Se kur kam qene e vogel une dhe familja ime kemi qene shume te varfer aq te varfer sa edhe miskonjat nuk na e pinin gjakun por na e dhuronin.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

19Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:21

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Burri dhe lypsi

Ishte nje lypes edhe i thote nje burri mi fal 20 mije lek. Mire i thote burri me premto se nuk do te luash bixhoz me parat. Jo more zoteri thote lypsi une nuk kam luajtur kurre bixhoz. Mire i thote burri me premto se nuk do te shkosh te pish alkol. Jo o zoteri i mire une nuk kam pire alkol tani e 20 vjet. Mire i thote me premto se nuk do te marresh ndonje prostitute. Jo o zoteri une nuk kam bere seks qekur me ka vdekur gruaja. Mire i thote burri eja me mua ne shtepi. Pse i thote lypsi. I thote burri \"Ti tregosh gruas se si behesh po nuk luajte bixhoz, nuk pine, dhe nuk ben seks.\"


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

20Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:21

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
dokumentat

dy police te qarkullimit rrugor ndalojne nje makine te tipit reno5 ku brenda ndodheshin 6 persona qe sapo ktheheshin nga nje feste, kur polici ul koken dhe shikon brenda, fillon te uleri ; ku shkoni ju 6 veta ne nje reno5, ne ate moment polici tjeter i afrohet kolegut qe bertiste dhe i thote pusho mor dreq se ne jemi dy veta ne nje fiat uno.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

21Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:21

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
gruaja

Takohen dy shoke.E pyet i pari -He mo si ja ke kaluar -Mire po kam pasur nje hall -Ca halli -Kam pasur ditelindjen e gruas dhe ajo me kerkoi ose nje diamant ose nje qen -Po ti cfare i bleve -Sigurisht nje diamant,se nuk kam pare ndonjehre "qen fallco"


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

22Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:21

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Injoranti shqipetar,histori e vertete

Nje shqipetar me emigrim ne gjermani,blen nje makine dhe niset per ne shqiperi.kur hyri ne autostrade,hyn ne ane te kundert.menjeher lajmi behet i ditur ne radio,duke lajmeruar shoferet e tjere,kujdes nje makin ka hyre ne korsi te kundert.e degjon shqipetari ne radion e tij dhe thote me vete,po ketu paskan hyre te gjith gabim keta injorantet,ca nje thone ne radio keta


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

23Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:22

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Polici ne farmaci

Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci. shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

24Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:22

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Besimi

Me rastin e rikthimit te besimit njerit ju mbush mendja top edhe dite per dite shkote ne u falte e i kerkote zotit dhjete mije dollare , he sot he neser prit e ska u merzit e po i qahesh i shokut t\'vet jom fal keshtu e jom fal ashtu po me cat\'boj. I thot ky boja me shkrim mo , E ulet ky e na qenis i leter ene shkru adrese zotit tim e morin keto te poste kujt t'ja coshin ??
e ja cojn kryeministrit ( veja emrin vete ) .
E hap ky e lexon i bohet qejfi qe po e quanin zot e dhe i thot t\'vetve dashka shume dreqi cojini pese mije se boll i ka .
E per nje jave vjen letra tjeter
O zot me nis edhe nji dhjece po ma jep n\'dore se e mori kryeministri gjysmen.


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

25Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:22

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
barsalete durrsake ktu

ne portin e durresit arriti nje anije e hauaj
punojsit e portit iu afruan dhe i thonin marinarit
(o marinar hidh spirancat, o marinar hidh spirancat) gjithato here, po marinari shkret nuk kuptonte shqip
vjen drejtori portit aty e vazhdon te flasi ne anglisht, i thote (where are you from?) marinari
i shkrete u gzu tha shyqyr qe me kuptoi i rob zot ktu mor daj, e i pergjitgjet ....


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

26Normal Re: barcoleta shqiptare prej Sun Jan 13 2008, 11:23

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi