Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Humor ne vargje

Humor ne vargje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Humor ne vargje prej Sun Jan 13 2008, 11:26

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ne dritare rrija une,
ne dritare rrije ti.
Buke me gjalpe haja une
buke me gjize haje ti.
...eh dashuri, dashuri...-
Zemra ime tulle
Zemra jote llac
Dashuria jone
Pallat 15-te katsh...

-
Jemi ulur ne lendine,
po kapim cironka me dore
marrim dhjeta ne mesime
SMT-ja ka traktore...-
Ishte nji dite e bukur me diell
neper rruge binte shi
catite ishin mbuluar me bore
macet benin dashuri..

-

Jashte dielli djeg si saē
ne me kova ngarkojme llaē
ore-ore lule-bore
ēoje llaēin ku e more


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Humor ne vargje prej Sun Jan 20 2008, 23:51

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi