Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Cka beni me se shumti te shpia juaj ?

Cka beni me se shumti te shpia juaj ?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Sun Jan 13 2008, 11:50

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un meshe shumti punoj edhe qendroj ne pc . Po Ju..??


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Tue Jan 15 2008, 09:46

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
lexoj


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Tue Jan 15 2008, 10:06

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Edhe une pothuajse rri me se shumti ne PC Razz
.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Tue Jan 15 2008, 22:53

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per pergjigjet


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Tue Apr 01 2008, 21:26

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ej po cfare behet keshtu se nuk e kuptoj, askush nuk gatuan ketu, askush nuk ben ndonje pune ne shtepi ? te gjithe para PC-se rrini , hajde hajde per ju qenka kjo jete.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Wed Apr 02 2008, 03:29

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahahah Kjesi

nuk kemi kuzhinen te montuar,s´kemi ku gatuajm Razz

kur nuk gjejm ndoj here dicka te bere gati,u futemi
e na kalon uria WinkWink


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Wed Apr 02 2008, 20:01

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahaha o luna une kam gjera sa te duash per te bere ne shtepi, te tipit qe permenda me lart.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

8Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Wed Apr 02 2008, 23:01

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahah kejsi,,,,ty do te ndimoja me deshire
por,kam frige,qe po te erdha andej,mbetesh dhe ti pa pune,duke pare filxhanat e kafes bashke me mua Razz:P


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

9Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Sat May 03 2008, 12:14

Vallaj te shpia vetem ne darke me shume jemi,shof tv me shume zakonisht dhe i pjes ne pc,te shtune te diele i ngjit para tv tu pa futboll Very Happy

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forumotion.com/

10Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Sun May 04 2008, 03:00

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
sLimShady shkruajti:Vallaj te shpia vetem ne darke me shume jemi,shof tv me shume zakonisht dhe i pjes ne pc,te shtune te diele i ngjit para tv tu pa futboll Very Happy

Slim,lum si ty sa ne terezi e paske Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

11Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Tue Jun 17 2008, 20:27

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pc edhe tv

rralle aty ktu ndonje pun shtepie

Shiko profilin e anëtarit

12Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Sun Jul 13 2008, 11:24

LuNa shkruajti:
sLimShady shkruajti:Vallaj te shpia vetem ne darke me shume jemi,shof tv me shume zakonisht dhe i pjes ne pc,te shtune te diele i ngjit para tv tu pa futboll Very Happy

Slim,lum si ty sa ne terezi e paske Smile

PO moj luna po ne terezi tu punu 12 ore ne dite :S

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forumotion.com/

13Normal Re: Cka beni me se shumti te shpia juaj ? prej Tue Oct 13 2009, 03:51

rri ne net

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi