Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Disa thenje per jeten lol

Disa thenje per jeten lol

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Disa thenje per jeten lol prej Sun Jan 13 2008, 11:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeta eshte e bukur jetoje


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Sun Jan 13 2008, 11:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeta eshte enderr jetoje


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Sun Jan 13 2008, 11:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeta eshte mister zbuloje


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Sun Jan 13 2008, 11:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
diskutime te kendshme


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Thu Jan 17 2008, 04:17

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeta eshte e mire mos e jeto hhah ahahha lol!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

6Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Tue Feb 19 2008, 01:28

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jeta eshte lufte,fitoje
jeta eshte sfide,perballu me te
jeta eshte e shtrenjte,cmoje
jeta eshte e dashur,adhuroje

jeta eshte loje,po nuk dite ta luajsh e ke humbur pergjithemone


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Sun Jul 13 2008, 11:03

Cka eshte ferrari pervec nje llaster?,cka do me pas slimi do me pas dashni te paster Smile

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

8Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Mon Jul 14 2008, 21:16

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
sLimShady shkruajti:Cka eshte ferrari pervec nje llaster?,cka do me pas slimi do me pas dashni te paster Smile

paska qene kjo jete per ty lol!

per ty qenka jeta "dashuri" ! Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Tue Jul 15 2008, 02:22

LuNa shkruajti:
sLimShady shkruajti:Cka eshte ferrari pervec nje llaster?,cka do me pas slimi do me pas dashni te paster Smile

paska qene kjo jete per ty lol!

per ty qenka jeta "dashuri" ! Razz

LOL pse nuk eshte ashtu luna ? Smile

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

10Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Tue Jul 15 2008, 08:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
slim,ke te drejte Smile
me mire te kesh dashuruar ne jete dhe te vuash nga ajo,sesa mos kesh dashuruar kurre
jeta pa dashuri eshte dhe pa shije
po te mos kishte jeta vuajtje,nuk do ishte interesante
jeta eshte vuajtje Razz dhe shkaku i vuajtjes eshte deshira per te jetuar Wink


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Fri Jan 21 2011, 07:25

Jeta eshte nje gjuhe e huaj; te gjithe meshkujt e shqiptojne gabimisht...
Jeta eshte vetem nje pasqyre, dhe ate qe sheh aty duhet patjeter ta shohesh njehere brenda vetes. ...

Shiko profilin e anėtarit

12Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Fri Jan 21 2011, 08:14

jeta eshte si Neta

Shiko profilin e anėtarit

13Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Fri Jan 21 2011, 23:55

hahahaha sa me bere te qesh Shaban

Shiko profilin e anėtarit

14Normal Re: Disa thenje per jeten lol prej Thu Mar 07 2013, 10:52

Enigma

avatar
Administratore
Administratore
Nuk ėshtė fundi kur dikush vdes, por atėherė kur ndalon sė qėni pjesė e pėrditshmėrisė tėnde.

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi