Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Ēėshtja Kombėtare » Sarkozi thotė se Franca do tė mbėshtesė pavarėsinė e Kosovės

Sarkozi thotė se Franca do tė mbėshtesė pavarėsinė e Kosovės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Presidenti francez Nikolas Sarkozi thotė se Franca do tė mbėshtesė pavarėsinė e Kosovės, duke shtuar se shpreson qė kjo do tė ndodhė nė momentin e duhur.
Zoti Sarkozi i bėri komentet sot nė Nisė nė njė konferencė tė pėrbashkėt pėr shtyp me kryeministrin italian Romano Prodi.
Udhėheqėsi francez u bėri thirrje udhėheqėsve tė Kosovės tė mos ndėrmarrin hapa tė shpejtuara duke deklaruar shpalljen e pavarėsisė. Ai tha se dėshiron qė kjo tė ndodhė nė momentin e duhur, pėr tė mos vėnė asnjė palė nė pozitė tė vėshtirė.
Presidenti Sarkozi tha se nuk e konsideron 10 dhjetorin si afat pėr shpalljen e pavarėsisė.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi