Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum?

Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Wed Jan 16 2008, 06:53

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Per mendimin tim Preferoj Vodka Red Bul te kuqe

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

2Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Wed Jan 16 2008, 06:56

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
daso un kam qef gjithashtu redbull dhe vodka por edhe nje biire etj


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Wed Jan 16 2008, 12:53

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nuk i preferoj fare pijet alkoholike
por,ka raste,qe duhet t´i bashkangjitesh shoqerise
pij sekt , kampari ose tekila Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

4Normal cila pije alkoolike me pelqen? prej Wed Jan 23 2008, 05:39

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Ather prej pijeve alkoolike me pelqen mas shumti COCA COLA haha humor ciao klm

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

5Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Thu Jan 24 2008, 06:04

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
SmileSmileSmile adelina,alkohol te forte paske pi dhe ti (shaka)


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

6Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Sat Jan 26 2008, 07:23

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Laughing Laughing Laughing Laughing eheheh LuNa qesharake :coca-cola: ehehhe miss adelina te ka hije shume humori Smile din me ba humor!


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

7Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Mon Jan 28 2008, 06:53

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
SmileSmileSmile
epo,ja qe u kemi juve cunave qe naj preferoni alkoholin Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

8Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Wed Jan 30 2008, 00:47

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
adelina ka dasht me then qe preferon Viski cola por ka harruar te shkruaje Viski me gjith at e kemi kuptuar Smile

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

9Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Wed Jan 30 2008, 00:49

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna Pija qe preferoni ju femrat esht Pija vermut dhe ka nje shije te mire per ju se esht e lehte si per femra mo Smile e kurse ne djemte pijm Viski Vodka etj..)Smile

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

10Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Wed Jan 30 2008, 00:52

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Ma-Origano mos flasim per Birra e kemi cdo mengjes ben mire Per bubreket nga nje ta pim dhe esht pije e lehte :)dhe mos e tepro se sben gjum naten ehehehe Smile

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

11Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Mon Mar 31 2008, 23:08

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Votka ne plan te pare, kurse veren besoj e dini se duhet ta pini Wink , ben mire ajo dreq per shume gjera, kurse per neve vajza vera ndihmon ne ndalimin e infakteve te zemres Very Happy , nese je konsumatore e rregullt e veres ( nje gote cdo dreke ose darke ).

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

12Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Tue Apr 01 2008, 01:00

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi,vera the ben mire ?

eh moj dreq,nuk e pi kete,se nuk me pelqen fare,por do t´ja filloj meqe ben mire Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

13Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Tue Apr 01 2008, 02:16

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna pije nga nje gote se te ben mire, he te keqen me degjo se per disa gjera nuk gaboj une jo, se ty te kam xhan une por vere te kuqe mos harro, mire

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

14Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Tue Apr 01 2008, 07:06

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
hahhah pija ime alkoholike osht ma e forta hahha,sihte vetem humor sepse nuk preferoj dhe nuk perdor asnje pije alkoholike jam anti alkohol Smile

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

15Normal Re: Cilen Pije Alkoholike Preferoni me shum? prej Tue Apr 01 2008, 20:01

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Adelina pija jote eshte edhe me e mira se nuk te ben keq per shendetin ajo, as nuk te ze e as nuk te merren kembet.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi