Portali aLbdigital.net
Prshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pr tju Kujtuar se ju mund t Identifikoheni q t merrni pjese n

diskutimet dhe Temat e shumta t Forumit tone.

...N qofte se ende nuk keni nj Llogari personale n Forum, mund ta hapni nje t tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi shte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net »  Diskutime T Ndryshme  » Tema t Lira » Cdo e katerta grua do te provonte seks me grua :)

Cdo e katerta grua do te provonte seks me grua :)

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
<HR style="COLOR: #ffffff" SIZE=1>
Një nga katër gra, kanë pranuar se do të mendonin për marrëdhënie seksuale me gra të tjetra, ka treguar një hulumtim i fundit britanik.
Në fakt, edhe pse 91 për qind e të anketuarave kanë deklaruar që janë heteroseksuale, 26 për qind e tyre kanë pranuar se, do të mendonin për seks me grua apo së paku ëndërrojnë për të.
Hulumtimi, që ka përfshirë 200 të anketuara, është kryer nga ueb faqja e lezbikeve GaydarGirls.com, ndërsa ka dëshmuar se, shtatë për qind e të anketuarave e kanë provuar seksin me grua.
Gjashtë për qind e të anketuarave, imagjinojnë seksin me grua, gjersa tre për qind kanë thënë që do të pranonin seksin me grua po të kërkonte partneri i tyre këtë gjë.
Hulumtimi është publikuar pasi që gazeta “Sundays” ka njoftuar që Melanie Brown nga Spice Girls, kishte pasur lidhje lezbike me dy gra, që ka zgjatur dy vite.
“Rezultatet e hulumtimit hedhin dritë të re në jetën seksuale të grave moderne, sepse zbulon se, çdo ditë e më shumë gratë heteroseksuale dëshirojnë t’i zgjerojnë përvojat e tyre seksuale dhe të provojnë seksin me grua”, ka thënë Aisha Chaudhry, menaxhere e GaydarGirls.com, duke shtuar se e kanë ditur që shumë gra nga kureshtja vizitojnë faqen e tyre, për të parë mundësitë që ofron dashuria erotike me gruan.

Faqja është themeluar në vitin 2002 dhe ka 205.000 anëtare në Britani të Madhe dhe 300.000 anëtare nga shtetet tjera.


Forumi aLbdigital
Jeta sht e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e antarit http://www.malesia.org

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/eForumi aLbdigital
Jeta sht e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e antarit http://www.malesia.org

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin Smile)


Forumi aLbdigital
Jeta sht e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e antarit http://www.malesia.org

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
O mami kurre nuk do provoja te beja seks me nje femer tjeter kurre.

Shiko profilin e antarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi,bota ka ndryshuar xhan Smile

jan shtuar homot dhe ato tjerat......ske ca ben...bile mundohen ta bejne dhe legale kete,,,ca shtete evropiane e kan lejuar dhe kurorezimin e gjinise se njejte
absurde!!!!!!!!!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e antarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Eh e di luna e di por eshte absurde per mua ato mund te kene te drejtat e tyre por prape une nuk e pranoj dot o me rrenqethet mishi vetem kur e imagjinoj
Nuk duhet ti imagjinoj fare e di shume e thjeshte zgjidhja ato ne jeten e tyre e ne ne tonen.
E keshtu jemi te gjithe te lumtur

Shiko profilin e antarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi