Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac

Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac prej Thu Jan 17 2008, 03:16

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Panairi i sivjetmė Macworld, i cili po mbahet prej 15 deri mė 18 janar nė San Francisco, ka shfrytėzuar edhe Microsoftin i cili adhuruesve tė kėtyre kompjuterėve iu ka paraqitur versione tė veēanta tė aplikacioneve tė paketės pėr zyre.

Siē ka deklaruar Han Yi-Shaw, programues kryesor nė njėsinė e Microsoftit pėr zhvillimin e kėtyre versioneve, ata kanė pasur katėr qėllime – thjeshtėsinė, operabilitet, pėrshtatje pėr qėllime profesionale dhe kompatibilitet. Po ashtu, nė Microsoft kanė dėshiruar qė sa mė mirė tė pėrshtatin edhe pamjen e aplikacionit pėr mjedisin e punės nė kompjuterėt Mac.

Pėr pronarėt e Mac nė dispozicion janė tri variante tė paketės pėr zyrė tė Microsoft Office 2008 - Microsoft Office 2008 pėr Mac me ēmim prej 539.95 dollarėsh, versioni Microsoft Office 2008 pėr MacHome dhe Student me ēmim prej 199.95 dollarėsh si dhe versioni Microsoft Office 2008 pėr Mac Special Media me ēmim prej 629.95 dollarėsh.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac prej Thu Jan 17 2008, 03:29

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
JU FLM PER MIRKUPTIMIN!


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi