Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » ASUS siguron kasko pėr laptopėt

ASUS siguron kasko pėr laptopėt

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal ASUS siguron kasko pėr laptopėt prej Thu Jan 17 2008, 03:21

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ASUS siguron kasko pėr laptopėt

ASUS lajmėron se pėr tė gjithė laptopėt, PC dhe "Ultra Mobile PC" (UMPC) tė blerė pas 1 janarit 2008, do tė mbulohen nga njė sigurim falas pėr dėmtimet aksidentale.
Kjo ėshtė formula "kasko", e cila mbulon problemet qė vijnė si pasojė e ndryshimeve te tensioni i rrymės elektrike, rėnieve aksidentale nga dora, zjarret apo derdhjes sė lėngjeve mbi kompjuter.

Ky sigurim mbulon tė gjitha dėmtimet e lartpėrmendura, tė cilat ndikojnė drejtpėrdrejt nė funksionimin normal tė laptopit e deri nė prishjen e plotė tė tij.

Ky sigurim ėshtė i vlefshėm njė vit qė nga data e blerjes sė produktit, por parashikon shtimin e 50 eurove pėr ēdo lloj dėmtimi.

"Jemi mė tė vėrtetė krenarė qė e fillojmė vitin me kėtė iniciativė, e cila ėshtė shumė e rėndėsishme pėr personat tė cilėt zgjedhin njė laptop ASUS", shprehet Luca Rossi, drejtori rajonal pėr Evropėn Lindore.

Sigurimi "kasko" pėr tė gjithė produktet hyn tek njė strategji, tė cilėn ASUS ėshtė i pari qė e ofron pėr produktet edhe pas blerjes, si avangarde e vlerave absolute.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: ASUS siguron kasko pėr laptopėt prej Thu Jan 17 2008, 03:22

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/eASUS lajmėron se pėr tė gjithė laptopėt, PC dhe "Ultra Mobile PC" (UMPC) tė blerė pas 1 janarit 2008, do tė mbulohen nga njė sigurim falas pėr dėmtimet aksidentale.
Kjo ėshtė formula "kasko", e cila mbulon problemet qė vijnė si pasojė e ndryshimeve te tensioni i rrymės elektrike, rėnieve aksidentale nga dora, zjarret apo derdhjes sė lėngjeve mbi kompjuter.

Ky sigurim mbulon tė gjitha dėmtimet e lartpėrmendura, tė cilat ndikojnė drejtpėrdrejt nė funksionimin normal tė laptopit e deri nė prishjen e plotė tė tij.

Ky sigurim ėshtė i vlefshėm njė vit qė nga data e blerjes sė produktit, por parashikon shtimin e 50 eurove pėr ēdo lloj dėmtimi.

"Jemi mė tė vėrtetė krenarė qė e fillojmė vitin me kėtė iniciativė, e cila ėshtė shumė e rėndėsishme pėr personat tė cilėt zgjedhin njė laptop ASUS", shprehet Luca Rossi, drejtori rajonal pėr Evropėn Lindore.

Sigurimi "kasko" pėr tė gjithė produktet hyn tek njė strategji, tė cilėn ASUS ėshtė i pari qė e ofron pėr produktet edhe pas blerjes, si avangarde e vlerave absolute. /korrieri/


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi