Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET?

KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 01:12

Ma-Origano

Moderator/e
Moderator/e
kush kam pas 1,303 tash kam 1,130 te lutem kush i ka fshire te pergjigjt ketu

Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 03:36

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano,ca postime tuat i kam feshire une,por ate qe shkruan ti me lart,na ben pergjegjes per mbi 250 postime
per kaq postime,qe te te feshi,nuk me ka premtuar koha mua
per ato qe ti kam feshire,te tregoj dhe arsyen
kam arsyet e shendosha:
shume tema te hapura nga ti,kan qene tema qe kan ekzistuar me pare,e sidomos ato ne shkenca,,,,kan qene shume postime,qe jan hapur kohe me pare nga une
pastaj,shume te tjera,kan qene prezente ne forum,pa ardhe ti kendej Smile

bile nje postim ta kam lene pa fshire,qe ta shikosh ti
ja ku e ke,hidhi nje sy http://albdigital.forums1.net/matematikefizike-astronomi-f33/te-pergjithshme-rreth-biologjise-t747.htm

e ke hap ti dhe ate,ne fizike,matematike e astronomi
ja ku e ke te njejten teme,e hapur prej kohesh
http://albdigital.forums1.net/gjeografia-biologjia-kimia-f35/te-pergjitheshme-rreth-biologjise-t617.htm
dhe ate,e hapur ne vend te duhur,qe i dedikohej biologjise Smile

nuk kam ndrmend te te paragjykoj ty,thjeshte,meqe hape temen,te jap dhe une arsyet (per sa u perket postimeve qe une i kam fshire) perse e kam bere nje veprim te tille

Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 03:46

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
ah,mos harroj dhe dicka te shtoj
ka qene bile dhe nje teme ne kete forum qe u dedikohet moderatoreve me titull "Kujdes",,,ishte teme,qe i perkiste tere stafit duke me perfshire dhe mua aty,por me shume ty Ma-Origano,te cilen teme,nuk e gjej me kendej
eshte e feshire dhe arsyen nuk e di
nuk ishte teme banale,as e merzitshme Wink

ne ate teme eshte e shenuar,qe te kemi nje perkujdesje me te madhe ne faqe,,,,nuk eshte puna te bejme copy/paste dhe aq,sa per te rrit numrin e postimeve(gje qe per ty Ma-Origano eshte shume e rendesisshme) por,te bejme sortimin si duhet
me ka ra rasti,pothuajse cdo here qe kam hyre ne forum,vetem temat e tua te feshi apo te leviz
poston tema te filozofise ne biologji,biologjine ne matematike e keshtu me radhe
nuk i kam feshi ato postime te cilat kan mund te levizen,por kam feshi postime qe kan ekzistuar me pare Smile

nese ti e ke qellimin ne numrin,atehere shprtehu me cun,te te shtojme pas ketyre postimeve qe ke nje "zero" ,,,le te behet numri i postimeve,nga qindeshe mijeshe,,,,apo dhe me shume

une per vete,nuk postoj te rris numrin e postimeve,por mundohem te postoj dicka te vlefshme,e sidomos ne "Mjekesi" ,se ka te tilla tema,qe mund dhe te ndihmojne ndonjerin

se di Ma-Origano,nuk dua te me keqkuptosh,por do te lutesha per nje perkujdessje me te madhe
perpara se te postosh,beru nje xhiro syve,shiko nese ekziston ajo teme apo jo

pastaj,nese nuk je i sigurt,se ku duhet te vendosesh postimin,ne cilin forum,pyet me mire,,,,se,mbeta duke leviz postimet e tua neper vende perkatese:)

une te pershendes dhe shpresoj per mirekuptim Smile

Forumi aLbdigital

4Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 05:18

Tini

Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ma-Origano shkruajti:kush kam pas 1,303 tash kam 1,130 te lutem kush i ka fshire te pergjigjt ketu

Kush te fshini ty postimet? ti ke fshi postimin e LuNa edhe mos me thuaj se nuk e ke fshire sepse une i shofe te gjitha se kush fshine dhe si sillet ne Forum ket mos e harroni Ma-Origano , Kujdes dhe mos e keqperdor aty ku jeni Moderator se perndryshe merren masa ndaj teje!

Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

5Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 05:23

Tini

Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
LuNa shkruajti:ah,mos harroj dhe dicka te shtoj
ka qene bile dhe nje teme ne kete forum qe u dedikohet moderatoreve me titull "Kujdes",,,ishte teme,qe i perkiste tere stafit duke me perfshire dhe mua aty,por me shume ty Ma-Origano,te cilen teme,nuk e gjej me kendej
eshte e feshire dhe arsyen nuk e di
nuk ishte teme banale,as e merzitshme Wink

ne ate teme eshte e shenuar,qe te kemi nje perkujdesje me te madhe ne faqe,,,,nuk eshte puna te bejme copy/paste dhe aq,sa per te rrit numrin e postimeve(gje qe per ty Ma-Origano eshte shume e rendesisshme) por,te bejme sortimin si duhet
me ka ra rasti,pothuajse cdo here qe kam hyre ne forum,vetem temat e tua te feshi apo te leviz
poston tema te filozofise ne biologji,biologjine ne matematike e keshtu me radhe
nuk i kam feshi ato postime te cilat kan mund te levizen,por kam feshi postime qe kan ekzistuar me pare Smile

nese ti e ke qellimin ne numrin,atehere shprtehu me cun,te te shtojme pas ketyre postimeve qe ke nje "zero" ,,,le te behet numri i postimeve,nga qindeshe mijeshe,,,,apo dhe me shume

une per vete,nuk postoj te rris numrin e postimeve,por mundohem te postoj dicka te vlefshme,e sidomos ne "Mjekesi" ,se ka te tilla tema,qe mund dhe te ndihmojne ndonjerin

se di Ma-Origano,nuk dua te me keqkuptosh,por do te lutesha per nje perkujdessje me te madhe
perpara se te postosh,beru nje xhiro syve,shiko nese ekziston ajo teme apo jo

pastaj,nese nuk je i sigurt,se ku duhet te vendosesh postimin,ne cilin forum,pyet me mire,,,,se,mbeta duke leviz postimet e tua neper vende perkatese:)

une te pershendes dhe shpresoj per mirekuptim Smile

Pershendetje, LuNa

Me vjen keq per ate postim tend qe ka fshire Ma-Origano, E kam bere Forumin komplet Backup por nuk eshte kthyer tema shpresoj qe ne te ardhmen nuk do te perseritet me.ju Flm per mirekuptim!

Forumi aLbdigital

6Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 07:54

Ma-Origano

Moderator/e
Moderator/e
kujdes une e kam fshire vetem nej postime te LuNa skam fshire me shume

Forumi aLbdigital

7Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 07:55

Ma-Origano

Moderator/e
Moderator/e
vetem 1 postim e kam fshire e LuNa mi ka fshire 200

Forumi aLbdigital

8Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 08:36

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:vetem 1 postim e kam fshire e LuNa mi ka fshire 200

upsssssssss 200???????????????
me fal Ma-Origano,por as qe e kam pas ate kohe une,te lexoj 200 postime te tuat dhe ti feshi
shiko andej ne fleten ku shenon numrin e postimeve,ndoshta e ke shkruar gabimisht Smile
une te thash qe te kam feshire postime qe ke postuar nga dy here edhe deshmine ta tregova dhe perseri nuk bindesh
do ishte mire ti leja te gjitha postimet qe ti shikoje,por ja qe,sa per gjurme lash vetem nje
prandaj,mos ja fut kot,mos ja fut gol nga auti,se eshte e kote
me vjen keq per ty qe te eshte zvogeluar numri i postimeve,por une e quaj me se te pavlefshme kete qe ti ankohesh,,,nuk e kam dite qe,ti poston vetem per te rrit numrin e postimeve

dhe njehere:kam feshire postime qe ke postuar dy here ,tema qe ka qene e hapur nga une apo dikush tjeter(por me se shumti jan tema qe i kam postuar neper shkenca ),,,,fatmiresisht qe kam dhe memorjen e mire dhe kur kam pare titullin e njejte e kam lexuar dhe nuk ka qene nevoja per dy postime te njejta ne forum,keshtu qe e kam feshi

dhe ti,qe ke feshire postimin tim ketu(per tu hakmarre me mua Smile )ka qene postim qe nuk eshte cift,por tek(dmth,ka qene teme e hapur njehere:) ne kundershtim me te tuat,qe kan ekzistuar me pare,per ate dhe jan fshire

me vjen keq qe keqkuptohesh ti,,,dhe mua me jan feshire postime,por une si moderatore nuk jam ndjere keq,perkundrazi,ketu vrej dhe angazhimin e moderatoreve te tjere,,,,pra,merren me "sistemimin" e forumit ,per nje faqe sa me te larmishme dhe me te kenaqeshme

dhe njehere te lus per mirekuptim dhe kujdes me i vecante ti jepet kesaj faqje,,,,
FLM!

Forumi aLbdigital

9Normal Re: KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET? prej Fri Jan 18 2008, 08:50

Tini

Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ma-Origano shkruajti:vetem 1 postim e kam fshire e LuNa mi ka fshire 200

Nuk ka fshire LuNa temat tuaja! nuk eshte e vertet,po te ishte e vertet te kisha tregu se i shof une te gjitha cka eshte fshi ne forum duhesh te kesh kujdes dhe mos te ndodh kjo gje me!

Forumi aLbdigital

Sponsored content

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi