Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time!

Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time! prej Fri Jan 18 2008, 23:50

Ma-Origano

Moderator/e
Moderator/e
Exclamation Exclamation Ju lutem plotesojeni kerkesen time si ja keni plotesua LuNa plotesoni edhe mua Kerkesa:Neqoftse ka mundesi te hapet tema Hacking & Programe si LuNes per Gjeografi&Bilogjia&Kimia etj.

Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time! prej Tue Jan 22 2008, 05:46

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:Exclamation Exclamation Ju lutem plotesojeni kerkesen time si ja keni plotesua LuNa plotesoni edhe mua Kerkesa:Neqoftse ka mundesi te hapet tema Hacking & Programe si LuNes per Gjeografi&Bilogjia&Kimia etj.

lol! lol! lol! lol! lol!

ty te shtyn te besh kerkesa fakti,pse mua me eshte plotesuar ajo qe kerkova?
o Ma-Origano,eshte forum ky lol,e jo deshire muzikore Smile
pastaj,ate qe une kerkova,mendova se kishte nevoje forumi,e nuk e bera vetem pse nje personi i eshte plotesuar deshira
pastaj,kjo qe une kerkova,nuk ishte vetem deshire e imja,por deshire e te gjitheve,,,,,,pra,kishte nevoje faqja per nenforume te tilla
prandaj,mos u bej qesharak dhe mos me perdore mua si objekt veshtrimi Wink

une nuk jam kunder kesaj qe ti kerkon,,,po te jete e nevojshme,pse mos te hapet dhe nje fushe e tille?!

respekte per te gjithe-Luna!

Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time! prej Tue Jan 22 2008, 09:02

Tini

Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
LuNa shkruajti:
Ma-Origano shkruajti:Exclamation Exclamation Ju lutem plotesojeni kerkesen time si ja keni plotesua LuNa plotesoni edhe mua Kerkesa:Neqoftse ka mundesi te hapet tema Hacking & Programe si LuNes per Gjeografi&Bilogjia&Kimia etj.

lol! lol! lol! lol! lol!

ty te shtyn te besh kerkesa fakti,pse mua me eshte plotesuar ajo qe kerkova?
o Ma-Origano,eshte forum ky lol,e jo deshire muzikore Smile
pastaj,ate qe une kerkova,mendova se kishte nevoje forumi,e nuk e bera vetem pse nje personi i eshte plotesuar deshira
pastaj,kjo qe une kerkova,nuk ishte vetem deshire e imja,por deshire e te gjitheve,,,,,,pra,kishte nevoje faqja per nenforume te tilla
prandaj,mos u bej qesharak dhe mos me perdore mua si objekt veshtrimi Wink

une nuk jam kunder kesaj qe ti kerkon,,,po te jete e nevojshme,pse mos te hapet dhe nje fushe e tille?!

respekte per te gjithe-Luna!

lol! Ma-Origano nuk di cka te shtoj ketu mbase eshte pergjigj edhe LuNa ketu ne ket (kerkesen) tende! pra ashtu siq ka shtuar edhe LuNa dhe mendoj qe ka plotsisht te drejt. dhe sa i perket Hacking e kemi nenforumin Nėn Forum
Tutoriale Pėr PC -- Pirateri! & Proxy aty mundesh te postosh per hacking nje here nuk eshte e nevojshme te hapet ky nenforum flm!

Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

4Normal Re: Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time! prej Wed Jan 23 2008, 00:08

Ma-Origano

Moderator/e
Moderator/e
ok Tini flm

Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi