Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » pershendetje shqipetari

pershendetje shqipetari

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal pershendetje shqipetari prej Sun Jan 20 2008, 08:29

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Pershendetje tgjithve


Jam Adelina,nje vajz nga Kosova nga ni vend ku po presim qe shum shpejt te behemi nje shtet i fort dhe i pavarur.
Jam Modele dhe pjesmarrese ne miss shqiperia 2007 te organizuar nga regjisori i njohur nga shqiperia Petri Bozo.
Jam ne fakultet ne vitin e par te drejtesis ne prishtin.


tung klm Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi