Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Pershendetje Te Gjitheve

Pershendetje Te Gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pershendetje Te Gjitheve prej Sun Jan 20 2008, 08:30

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Pershendetje tgjithve


Jam Adelina,nje vajz nga Kosova nga ni vend ku po presim qe shum shpejt te behemi nje shtet i fort dhe i pavarur.
Jam Modele dhe pjesmarrese ne miss shqiperia 2007 te organizuar nga regjisori i njohur nga shqiperia Petri Bozo.
Jam ne fakultet ne vitin e par te drejtesis ne prishtin.


tung klm Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Pershendetje Te Gjitheve prej Sun Jan 20 2008, 12:06

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
te pershendes Adelina
mirseerdhe mes nesh,kalofsh caste argetuese


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Pershendetje Te Gjitheve prej Mon Jan 21 2008, 11:34

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Mire Se vjen MissAdelinaTe deshiroj Argetim te kendshem ne mesin tone
Stafi aLbDiGitaL.Net


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Pershendetje Te Gjitheve prej Tue Feb 05 2008, 03:54

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Welcome mire se erdhe ne mesin tone Smile

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi