Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Shkenca Dhe Jeta «« » Gjeografia, Biologjia & Kimia » Ujevarat me te larta

Ujevarat me te larta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ujevarat me te larta prej Sun Jan 20 2008, 12:41

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
1 - Anxhel, ne Vevezuele 972 m
2 - Tugela ne Afriken e Jugut 948 m
3 - Josemite ne Kaliforni 739 m
4 - Sutherland ne Zelanden e re 579 m
5 - Gavarnije ne Pirenej 421 m
6 - Lofoi ne Zaire 348 m
7 - Krimml ne Austri 381 m
8 - Takakkaw ne Kanada 366 m
9 - Staubah ne zvizer 305 m
10 - Mardalsfoss ne Norvegji 297 m
Gersopa ne Itali 253 m
Kajeteur ne Guajane 247 m
Kalambo ne tuanzania-Zambia 215 m
Le Bihan ( Lesoto) ne Afrike 192 m
Marmore ne Itali 165 m
Viktoria Ne Afrike 122 m
Niagara SHBA- Kanada 49 m


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi