Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Gjeografia e Femres

Gjeografia e Femres

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Gjeografia e Femres prej Tue Jan 22 2008, 05:30

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
18 deri nė 20 vjeē, femra ėshtė si Azia, e paeksploruar dhe me shumė gjėra pėr t’u zbuluar.
21 deri 30-vjeēare, femra ėshtė si Afrika e nxehtė.
31 deri 35-vjeēare, femra ėshtė si Amerika e zhvilluar nė ēdo drejtim.
36 deri nė 40-vjeēare, femra ėshtė si Europa kontemporane dhe aristokrate.
41 deri 50-vjeēare, femra ėshtė si Jugosllavia - lufta ėshtė humbur, kurse dėmet e sė kaluarės kanė lėnė gjurmė tė thella;
51 deri 60-vjeēare, femra ėshtė si Rusia - e shkatėrruar, pa kontroll dhe nuk i pėrfill vizitorėt.
61 deri 70-vjeēare, femra ėshtė si Mongolia - me tė kaluar tė pasur dhe me fitore shumė tė mėdha, por pa ardhmėri.
70-vjeēare, femra ėshtė si Alaska e ftohtė dhe pa vlera pėr tė tjerėt, por me vlera pėr familjen e saj.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Gjeografia e Femres prej Tue Jan 22 2008, 05:34

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
une qenkam ne Afrike tani SmileSmileSmile

ato te cilet dine biologjine e femres,mund te vazhdojne ketu Razz lol!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi