Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Si te Vendosim Nr tek 1UND1 (foto)

Si te Vendosim Nr tek 1UND1 (foto)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Si te Vendosim Nr tek 1UND1 (foto) prej Tue Feb 13 2007, 16:46

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
E kemi marr userin edhe tash dojm me bo me na dal numri jon ( edhe pse kto sju preferoj se po ndodhin keq kuptime )VAZHDOJM NDJEKNI FOTOT


2)

3)

4) KETU E BENI P.SH +37744111111 ( numri i juaj mbas +37744)


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Si te Vendosim Nr tek 1UND1 (foto) prej Tue Feb 13 2007, 16:47

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

6)

7)

CoolKUR E KLIKONI OK TE FOTO 7) JU VJEN NJE KOD NE TELEFON DHE AT KOD JA JEPNI KETU


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Si te Vendosim Nr tek 1UND1 (foto) prej Tue Feb 13 2007, 16:49

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

10)

11)


Kaloni Mire Dhe Dergim Të Kendeshem Stafi AlbDiGitaL..!!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi