Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Qfar thon ditet e javes?

Qfar thon ditet e javes?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Qfar thon ditet e javes? prej Wed Jan 23 2008, 23:43

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Qfar thon ditet e javes
E hene:te shpreh dashurin
E marte:lajm I mir
E merkure: I lutet zotit qe ti mi dasht
E ejnte: do te kujton
E premte:visit
E shtune:dhurat
E diele: te therret me dal
Qfar thon ditet e muajit
1 qetsi shpirterore
2 do te vereni diqka te re
3 hidherim
4 gezim
5 do te telefonon
6 dhurat
7 vizit nga shoqja juaj
8 te enderron
9 puthje
10 dashuri
11 vizit e kendshme
12 eshte besnik
13 semundje
14 lajme te reja
15 mendon met puth'
16 leter
17 te ka enderruar
18 shpres
19 urrejtje
20 falenderim
21 pasuri
22 ai ka shpirt t emir
23 disponim I vertet
24 te kerkon kalim
25 takim
26 sot nuk eshte I disponuar
27 sot do te jeni te lumtur
28 do te behet I mir
29 martohesh me ate qe e don
30 te lut te mos ndahesh nga ai
31 sdo te keni fat
Akrepat e ores
01:05 deshironh te jesh e tij
02:10 keni takim
03:15 nuk deshiron met lan
04:20 deshiron te pajtohesh
05:25 deshiron puthje
06:30 ka takim me tjetren
07:35 te ka deri ne vdekje
08:40 nuk mundet pa ty
09:45 mendon se ke tjetrin
10:50 do tju njoftoj me familjen
11:55 dikush do tju hyj ne pun
12:00 eshte aventurist
13:05 nje zeshkan mendon per ty
14:10 do te delni ne shetitje me te
15:15 do tia arrish qellimit
16:20 nuk mundet pa ty
17:25 se shpejti do te shiheni
18:30 mendon me u nda
19:35 I pelqejn buzet e tua
20:40 vuan per dashuri
21:45 eshte elegant
22:50 e ka marr malli per ty
23:55 ju don per interes


24:00 jeni qift per merak

Nese e pin me nxitim kafen sa te djeget goja eshte nervoze ,e pa deshirueshme,e tmerrshme.
Nese e derdh kafen eshte femer e destinuar,plaket para kohes.
Nese e len mu ftoft kafen eshte e sigurt,teper romantike.
Nese e deshiron kafen e idhet eshte mendimtare,femer energjike.
Nese e puin kafen me shum sheqer deshiron jet te lumtur,lakmon zbavitje.
Puthja ne ball- ju adhuron
Nese nje djal ta kap faqen- thot se te putha met vertet


Puthja ne dor- ju respekton
Puthja ne faqe-shoqeri
Puthja ne qaf-ju dashuron
Puthja ne sy- mirsjellje
Puthja ne gjuh- mirsjellje te puth vetem ty.
Puthje e leht ne buz- shoqeri dhe besnikri
Puthje e tepruar- te don me zemer
Puthja e vertet zgjat 1-2 min
Nese ta shtrengon doren- do te jet vetem me ty
Kur kafshon buzen e vet- te enderron
Mbyllja e zyve- tregon se te don,smundet pa ty
Shikimi I gjat ne sy- te don

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Qfar thon ditet e javes? prej Thu Jan 24 2008, 05:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ueee,dita e hene qenka si me e mire Smile
mua e hena nuk me ka terheq shume,sepse pas dy ditesh pushim(fundjave) me duhej te filloj perseri me aktivitetin ne shkolle dhe si dite e pare e javes,numroja dhe 4 dite te tjera per te ardhe perseri fundjava e te rekuperoj gjumin:P


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Qfar thon ditet e javes? prej Thu Mar 27 2008, 21:32

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Eeeeeeeeeeeee edhe per mua eshte e njejta gje e hena, oooooo nuk ngrihem dot nga krevati, nuk me hapen syte dhe zgjohem me nerva Evil or Very Mad pastaj ditet ne vazhdim fillojne e rregullohen.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: Qfar thon ditet e javes? prej Mon Mar 31 2008, 19:54

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
E marte sot, sipas parashikimeve te adelines do marrim nga nje lajm te mire, shpresoj per te gjithe kete gje Wink

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi