Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Qfar thon shkronjat e emrit tuaj?

Qfar thon shkronjat e emrit tuaj?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Qfar thon shkronjat e emrit tuaj? prej Wed Jan 23 2008, 23:45

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Qfar thon shkronjat e emrit tuaj?
A te don por nuk qfaqet ndaj teje
B te simpatizon
C ka koh qe eshte ftohut nga ti
Ç te shef duke u kthyer nga shkolla
D gjithmon doni te jeni te lumtur
DH te urren mbas shpine
E me von mendon seriozisht
Ë e shef ne korze
F eshte besnik
G mos prano se eshte serioz
GJ eshte njeri simpatik
H eshte duke ju percjellur
I I pelqejn kembet e tua
J e ka kapur dashurija
K ka shkuar pa te lajmruar
L I pelqen stili yt
M ka menduar heret per ty
N jeni te pershtatshem
NJ e genjen vetveten
O I pelqen vallzimi yt
P do martoheni dhe do te jeni te lumtur
Q te duket se te don port e mashtron
R te don por mos
S gjithmon deshironi te jeni te lumtur
SH keni dasht pa hajgare
T duaje se je ne rrug t emir
U eshte besnik dhe te percjell
V gjithmon ne jet jeni te gezuar
X deshiron te jesh serioze
XH s'te don
Y rrethi nuk ta pelqen
Z mendon se jeni e shqetsuar
ZH mos kthe shoqeri ne dashuri
LL eshte njeri I mir
12:12 KERKON TE JESH E FEJUARA E TIJ
12:01 DO TE MARRESH PJES NE NJE PASURI TE PAPRITUR
13:30 DO TE TELEFONON
13:20 DO TE PUTH SOT
14:30 TRADHTI NGA DIKUSH
15:30 TE PELQEN
15:45 TO TE KERKOJ TAKIM
16:30 NUK KA GUXIM TE AFROHET
16:50 TE DON DIKUSH NE SHOQERI
17:20 I PELQEJN FLOKET TUAJA
17:50 DO TE JESH E SEMUR
18:30 DO TE JESH E LUMTUR TER DITEN
18:17 DO TE KESH HAKMARRJE
19:30 NJE LUMTURI E DYFISHT
19:50 DO TA DUASH NJE DJAL ME SHKRONJEN A
20:30 E SHEF QDOHER NDOSHTA EDHE NGANJEHER
20:50 DESHIRON TE BEJ TE LUMTUR
10:30 DO TI PUTH BUZET

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Qfar thon shkronjat e emrit tuaj? prej Thu Jan 24 2008, 05:57

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thnx naqe Smile

interesante


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Qfar thon shkronjat e emrit tuaj? prej Thu Mar 27 2008, 01:57

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
oooooo lexova shume gjera te bukura mbi emrin tim a thua te jene te verteta valle ? se nese do fluturoj une....

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: Qfar thon shkronjat e emrit tuaj? prej Thu Mar 27 2008, 03:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:oooooo lexova shume gjera te bukura mbi emrin tim a thua te jene te verteta valle ? se nese do fluturoj une....

lol! une perssonalisht,kur nuk lexoj mire mbi karakterin apo cfardo testi qe te jete(nese nuk me del ashtu si dua vete) them:s´jan te verteta,ja kan fut kot e me kot Smile
por,kur shkruan mire them:eh ja paskan qelluar Razz

dhe te ti kejsi,nese shkruan mire,ateehre ja paskan qelluar vertet dhe ja qe une ta forcoj optimizmin dhe te them,qe vertet je njeri me vlera,qe nga pak keto shkrime qe lexova nga ti,mund te them se behet fjale per nje person qe ja vlen te debatosh


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Qfar thon shkronjat e emrit tuaj? prej Thu Mar 27 2008, 21:20

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna, shume e sjellshme, po me ben vertete te ndjehem mire
faleminderit. Embarassed Embarassed Embarassed tani po me ben dhe te skuqem hahahahaha. Embarassed

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Qfar thon shkronjat e emrit tuaj? prej Fri Mar 28 2008, 02:23

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahaah Kejsi pse moj turperohesh ti nga une?
jemi nje parti ketu,shpreho lirshem
puc puc kejsin,se e kam xhan Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi