Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Si te dergojm SmS nga 1und1

Si te dergojm SmS nga 1und1

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Si te dergojm SmS nga 1und1 prej Tue Feb 13 2007, 16:51

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Si te dergojm SmS nga 1und1 dhe Instalimi i keti programi ndiqeni ju lutem me vemendje!

Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Si te dergojm SmS nga 1und1 prej Tue Feb 13 2007, 16:52

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & AdminForumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Si te dergojm SmS nga 1und1 prej Tue Feb 13 2007, 16:52

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & AdminForumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Si te dergojm SmS nga 1und1 prej Tue Feb 13 2007, 16:52

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & AdminForumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Si te dergojm SmS nga 1und1 prej Tue Feb 13 2007, 16:53

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi