Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Më Pran Njëri-Tjetrit «« » Ndihmoni Njeri-Tjetrin » Adresa te Universiteteve

Adresa te Universiteteve

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Adresa te Universiteteve prej Thu Jan 24 2008, 06:30

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Universiteti i Prishtinës
http://www.uni-pr.edu

Qendra Juridike e Kosoves
www.kosovolawcentre .org/albanian/index.html

Universiteti i Prishtinës
http://www.uni-pr.edu

Qendra Juridike e Kosovës
http://www.kosovolawcentre.org

Universiteti Politeknik i Tiranës
http://www.uptal.tirana.al

Universiteti i Europës Juglindore në Tetovë, Maqedoni
http://www.see-university.edu.mk

Universiteti i Tetovës, Maqedoni
Kodi:
http://www.universitetiitetoves.com

Universiteti i Sv. Kiril dhe Metodij në Shkup, Maqedoni
http://www.ukim.edu.mk

Universiteti i St. Kliment Ohridski në Manastir, Maqedoni
http://www.uklo.edu.mk


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Adresa te Universiteteve prej Thu Jan 24 2008, 06:31

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Qendrat universitare ne Austri.

Unversitet ne Austri

Universiteti i Vienes.

1010 Wien, Dr.-Lueger-Ring 1, Tel(01) 4277-0; Fax -9100
www.univie.ac.at

Universiteti i Gracit.
8010 Graz, Universitätsplatz 3, Tel (0316)380-0; Fax -9030
www.kfunigraz.ac.at

Universiteti i Insbrukut.
6020 Innsbruck, Innrain 52, Tel (0512)507-0;Fax -2804
www.uibk.ac.at

Universiteti i Salcburgut.
5020 Slazburg, Kapitelgasse 4, Tel (0662)8004-0 ;Fax -214
www.sbg.ac.at

UIniversiteti i Lincit.

4040 Linz, Altenberg Strasse 69, Tel(0732)2468-0 ; Fax 8822
www.jku.at

Universiteti i Klagenfurtit.
9020Klagenfurt, Universitätsstrasse 67, Tel(0463)2700-0;Fax – 9197
www.uni-klu.ac.at

Universiteti i Mjeksis ne Vien.
1090 Wien, Spitalgasse 23, Tel(01)40 160-10000; Fax-910000
www.meduniwien.ac.a t

Universiteti i Mjeksis ne Grac.
8010 Graz, Universitätsplatz 3, Tel(0316)385-72 0011;Fax -72030
www.meduni-graz.at

Universiteti i Mjeksis ne Insbruk.
6020 Innsbruck, Chistoph-Probst-Platz 1, Tel(0512)507 – 3000 – 3012; Fax – 2676
www.i.med.ac.at

Universiteti Teknik i Vienes.
1040 Wien, Kalrspatz 14, Tel(01)58801-0; Fax-410099
www.tuwien.ac.at

Universiteti Teknik i Gracit.
8010 Graz, Rechbauerstrasse 12, Tel(0316)873-0 ;Fax – 6562
www.tugraz.ac.at

Universiteti i Aritit Figuratif ne Vien.
1180 Wien, Grego-Mandel- Strasse 33, Tel(01)250 77-0; Fax -1090
www.vu-wien.ac.at

Universiteti i Ekonimis ne Vien.
1090 Wien, Augasse 2-6, Tel(01)313-36-0 ; Fax -740
www.wu-wien.ac.at


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Adresa te Universiteteve prej Thu Jan 24 2008, 06:32

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Universitetet gjermane në Zvicër:

http://www.unizh.ch">Universiteti i Cyrihut (Zürich)
http://www.unibas.ch">Universiteti i Baselit
http://www.unisg.ch">Universiteti i St.Gallen (Sant Galen)
http://www.unibe.ch">Universiteti i Bernit (kryeqyteti)
http://www.unifr.ch">Universiteti dygjuhësh i Freiburgut (Fribourg)
http://www.unilu.ch">Universiteti i Luzernit (Lucern)

Universitetet franceze në zvicër:
http://www.unil.ch">Universiteti i Lausannes
http://www.unine.ch">Universiteti i Neuchâtelit
http://www.unige.ch">Universiteti i Gjenevës (Genev, Genf)
http://www.unifr.ch">Universiteti dygjuhësh i Fribourgut (Freiburg)


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi