Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » Pyetje!...,Pergjigje!

Pyetje!...,Pergjigje!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pyetje!...,Pergjigje! prej Fri Jan 25 2008, 07:13

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Pse me keni hekur te gjysen e nenforumeve te forumialbdigtial moderator p.sh tek moderatoret e forumit


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Pyetje!...,Pergjigje! prej Sat Jan 26 2008, 14:46

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ma-Origano shkruajti:Pse me keni hekur te gjysen e nenforumeve te forumialbdigtial moderator p.sh tek moderatoret e forumit


sepse ke fshi tema te huaja

kjo eshte arsyeja!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi