Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Britney Spears konvertohet ne Myslimane

Britney Spears konvertohet ne Myslimane

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Britney Spears konvertohet ne Myslimane prej Sat Jan 26 2008, 03:43

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Britney Spears konvertohet nė myslimane?!

e martė . 15 janar 2008

E njohur sė fundi pėr pafundėsi skandalesh, kėngėtarja e famshme amerikane Britney Spears planifikon njė tjetėr befasi. Ajo ka plane konvertohet nė fenė myslimane pasi qė i dashuri i saj, me prejardhje pakistaneze Adnan Ghalbi, qė jeton nė Birmingham tė Anglisė, ėshtė mysliman. Paparaci Galbi planifikon qė ta vjedhė zemrėn e yllit Hollivudian nė mėnyrė qė ai t'i sigurojė vetes njė pasuri tė madhe, shkruajnė mediat angleze. Ai ėshtė munduar qė tė shiste foto nudo tė Britnit, 26- vjeēare dhe tė marrė lėvdata pėr jetėn e tyre seksuale duke thėnė se ajo pėlqen qė ai t'i thotė fjalė tė ndyta asaj nė akcentin e tij britanik, raporton News of the World. Spears u ka treguar miqve tė saj se sa shumė e dashuron 35- vjeēarin Ghalbi dhe se planifikon qė tė martohet me tė dhe tė konvertohet nė fenė myslimane. Nė ēastet e saj mė tė ēmendura ajo ka kėrcėnuar se do tė gėnjejė pėr vdekjen e saj, nė mėnyrė qė tė nisė njė jetė tė re nė Pakistan. Paparaci Galbi ėshtė lavdėruar para familjes dhe miqve tė tij para dy vjetėsh se do tė rrėmbejė zemrėn e pop priceshės Spears. Ndėrkohė familja e Galbit, nė Angli, ka kėrkuar nga ai qė tė heqė dorė nga kėngėtarja dhe mėnyra e vetme qė familja ta pranojė lidhjen ėshtė konvertimi i saj nė njė besimtare myslimane dhe martesa mė pas, sipas rregullave tė kėsaj feje.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi