Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Victoria Backham

Victoria Backham

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Victoria Backham prej Sat Jan 26 2008, 03:47

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Njė prej "Spice Girls" dikur, dhe sot ne krahet ne Devid Beckham, ka rėnė preh e profecive te mjekeve angles te cilėt shprehen se ajo nuk do tė mund te kaloj mbi moshen 54 vjeēare.Viktoria Bekam, mamaja VIP mė nė formė


Ish-Spice Girl ka fituar titullin e mamasė VIP mė nė formė , qė pavarėsisht tri shtatzėnive, ka njė trup si adoleshente. Gjithēka ndryshe nga Britney.

Viktoria Bekam ėshtė kurorėzuar nė njė klasifikim tė bėrė nga njė revistė angleze "News of the world", si "mamaja VIP mė nė formė". Kėshtu, mesa duket, Vikit i takoi ky ēmim, sepse arrin tė duket gjithmonė nė njė formė fizike pėr t‘u admiruar, pavarėsisht moshės (i ka kaluar tė tridhjetat) dhe faktit se ka sjellė nė jetė tre fėmijė: Brooklyn 6 vjeē, Romeo 4, dhe Cruz vetėm 18 muaj. Nuk ka dyshim qė palestra, shėrbėtoret, seancat e masazheve, kujdestaret e fėmijėve dhe ndonjė ndėrhyrje e vogėl estetike kanė luajtur rolin e tyre, por sigurisht duke parė (ndoshta pak edhe me zili) belin e hollė dhe kėmbėt e dobėta tė nxjerra shpesh nga bashkėshortja e bukur e David Bekam, ėshtė e vėshtirė tė besosh se ka lindur tre fėmijė. Por ndryshimi duket akoma mė shumė nėse do tė bėsh krahasimin me disa artiste tė tjera VIP, qė pavarėsisht se i kanė lejuar vetes tė njėjtat trajtime dhe privilegje, pas njė ose dy shtatzėnish duken tė "transformuara" dhe dhjetė vjet mė tė plakura.

Le tė mos harrojmė kėtu tė famshmen e "Baby one more time", Britney Spears, qė pavarėsisht se ėshtė kritikuar shumė pėr sjelljen e saj si nėnė e papėrgjegjshme, udhėheq klasifikimin e "mamave mė tė transformuara". Madje pas daljes nga spitali dhe thashethemeve pėr njė shtatzėni tė tretė, Spears ėshtė bėrė pėr tė ardhur keq me format e saj trupore. Klasifikimi i mamave nė formė ndiqet nga Angeline Jolie (vendi i tretė), Kate Winslet (vendi pestė) qė zbret katėr pozicione nga klasifikimi i njė viti mė parė. Mė pas renditen emrat e tė mirėnjohurave Elle Macpherson, Gwyneth Paltrow, Liz Hurley dhe Madonna. Kėshtu, duke u kthyer edhe njėherė te mbretėresha e klasifikimit, ndoshta do tė ishte mė mirė se ish- Spice Girls tė sillte nė jetė njė tjetėr fėmijė, nėse shtatzėnitė e bėjnė tė duket kaq mirė.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi