Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Christina Aguilera

Christina Aguilera

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Christina Aguilera prej Sat Jan 26 2008, 03:54

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Christina Aguilera
Ėshtė kjo qe me kėngėn e saj me P.Diddy po ma hek truin.Nuk di a ka nė forum fansa te XTINES po hajt po provojme ta hapim njė teme.Ne kompiuter kam me shumė se 700 foto.Edhe shum video.
Edhe siti www.christinaaguile ra.com ne flash ėshtė fantastik.
Ja njė program pėr te shkarkuar videot e xtines ne google ose ytube.Thjesht copy linkut pasi te keni hape kėtė program dhe ēdo gjė shkarkohet.
Kodi:
http://rapidshare.com/files/8369705/GOOGLE_VIDEO_HACKER_-_by_terenc_pepa_albania_shkoder.rar
Ndėrsa kėtu ėshtė video e saj e fundit me P.Diddy qe titullohet tell me ėshtė klas fare.
Kodi:
http://rapidshare.com/files/8371065/ChristinaAguileraftP.dd_-_nga_terenci.avi
...


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi