Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Urime Shen Valentini

Urime Shen Valentini

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Urime Shen Valentini prej Tue Feb 13 2007, 16:57

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Urime Shen Valentini
Gjithe anetarve te dashuruar

Ja edhe nje urim per Shen Valentin , shkarkojeni shpresoj te ju pelqej

Download
http://www.speedyshare.com/367298440.html


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Urime Shen Valentini prej Sun Nov 04 2007, 06:39

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gjtihashtu urime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi