Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » POEZI DASHURIE

POEZI DASHURIE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal POEZI DASHURIE prej Sat Jan 26 2008, 22:22

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Dy lule vyshken dy lule thahen por une e ti kurr nuk do te ndahemi!!mpuqqqqqqq"te dua shummm""
Deri kur
Tė tė pres
I them vetvetes
Apo i bėj iluzion vetes
Ta kisha ditur
Se kėshtu do tė vie fundi
Edhe duke vdekur do tė kujtoj
Emrin tėnd duke pėshpėritur
Edhe pse s'mė don
Unė tė dashuroj
Edhe nė vdeksha
Nuk do tė harroj

Dy lule vyshken dy lule thahen por une e ti kurr nuk do te ndahemi!!mpuqqqqqqq"te dua shummm""
Deri kur
Tė tė pres
I them vetvetes
Apo i bėj iluzion vetes
Ta kisha ditur
Se kėshtu do tė vie fundi
Edhe duke vdekur do tė kujtoj
Emrin tėnd duke pėshpėritur
Edhe pse s'mė don
Unė tė dashuroj
Edhe nė vdeksha
Nuk do tė harroj

Dy lule vyshken dy lule thahen por une e ti kurr nuk do te ndahemi!!mpuqqqqqqq"te dua shummm""
Deri kur
Tė tė pres
I them vetvetes
Apo i bėj iluzion vetes
Ta kisha ditur
Se kėshtu do tė vie fundi
Edhe duke vdekur do tė kujtoj
Emrin tėnd duke pėshpėritur
Edhe pse s'mė don
Unė tė dashuroj
Edhe nė vdeksha
Nuk do tė harroj


Dy lule vyshken dy lule thahen por une e ti kurr nuk do te ndahemi!!mpuqqqqqqq"te dua shummm""

Deri kur
Tė tė pres
I them vetvetes
Apo i bėj iluzion vetes
Ta kisha ditur
Se kėshtu do tė vie fundi
Edhe duke vdekur do tė kujtoj
Emrin tėnd duke pėshpėritur
Edhe pse s'mė don
Unė tė dashuroj
Edhe nė vdeksha
Nuk do tė harroj


Na Ka ardh dimri
na ka sjell mėrzi
dy Zemra te njohura
gjenden nė Largėsi


10% te mendoj, 20% me mungon, 30% me Ēmend,40% me pelqen,
50% te enderroj, 60% te deshiroj, 70% te kam nevoje,
80% te kam zili, 90% te adhuroj, 100% te dashuroj.


+1=2 te dua vetem TY!--5+5=10 te dua per JET!--1-1=0 ment mi mora sherro!--Ndaq me plus ndaq me Minus, ndaq Pjestim, ndaq Barazim te dua shum o SHPIRTI IM!!

Eja Shpirt

Eja Shpirt une te pres ta vras gjumin ste le te flesh I them nates mos kalo i them ores rri pusho me ka marr malli te te shoh eja Shpirt mos u vono.


Udhzim

Jeta ėshtė ėndėrr realizoje , jeta ėshtė roman lexoje, jeta ėshtė enigm zbuloje , e till ėshtė jeta jetoje!!!


Vetem ty

Ashtu si kam 1 emer kam dhe 2 sy,,,
por kam edhe 1 zemer qe te don veq ty.


Konkurs

Kerkohen syte me te bukur per shek. XX1, konkursi ka qe ne shek. X1 qe eshte hapur, por sote mbyllet perfundimishte se syte me te bukr po lexojne kete sms


Bukuria

Me dashuron sepse jam e bukur, apo une jam e bukur sepse me dashuron ti?


Syte e tu

Ajo pjes e syrit tend, si cop qielli ne stuhi
kush e pa e nuk u qmend
kush nuk ra ne dashuri


Me le tet dua!

Nese kam 1 lot fshije ti o YLL,
nese kam pak frym thithe ti o SHPIRT,
nese kam pak jet, jeto ti me mua,
merre gjthcka timen, vetem me le TET DUA!


Guacka

Me guacka qe solli deti emri yt i formuar mbeti
poshte shkronjave te tua shkrova fjalen TE DUA


Dashnori..

kur eshte ngroht,ti me ftoh
kur eshte ftoht,ti me ngroh
Se kisha menduar asnjihere qe do dashuroja nje Kondicioner.


Dashuria eshte nje livadh

Dashuria eshte si nje livadh me bar, ku kullosin nje lope dhe nje gomar...

Ti kush je?
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi