Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » cv

cv

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal cv prej Sun Jan 27 2008, 22:48

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Curriculum VitaeName:

Surname:

Birthday:

Gender:

Marital S.:

Nationality:Address:

Tel:

E-mail:Language:

Driving licence:Education:

Other Skills:Experience:Applying For:

Should you need more information regarding anything concerning the matter please do not hesitate to contact me.

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: cv prej Sun Mar 02 2008, 02:17

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
KJO ESHTE NJE FORM E CV QE JUVE NDOSHTA DO TE JU DUHET KUR TE HYNI NE PUN,NJE SHEMBULL SA PER TJU NDIHMUAR CIAO

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

3Normal Re: cv prej Sun Mar 02 2008, 23:10

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm adelina
pervec qe je "miss" je dhe humane
thnx!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: cv prej Tue Mar 04 2008, 11:15

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
lol!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi