Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Krijo Account me Gmail!

Krijo Account me Gmail!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Krijo Account me Gmail! prej Tue Feb 13 2007, 17:31

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
GmaiL Invites Pa Limit

Ky eshte nje web per Gmail Invites Pa limit, D.m.th mundeni me hap account ne Gmail sa te doni !

Cito:http://www.bytetest.com/


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Krijo Account me Gmail! prej Fri Jun 01 2007, 09:14

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thnx man nice works

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi