Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » Lajmeroj!!!

Lajmeroj!!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Lajmeroj!!! prej Tue Jan 29 2008, 02:44

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ne kete teme lajmeroj stafin,se nje kohe te shkurter (ca jave) nuk do jem aktive ne forum,pasi do iki ne pushime (pasi kemi dhe pushimin semestral Smile )
gjithe studentave ju uroj suksese ne provime dhe fillim te nje semestri sa me te mbare
mirupafshim serish
bye!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Lajmeroj!!! prej Tue Jan 29 2008, 06:45

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Do te na mungojsh shume LuNa Crying or Very sad por patjeter ju deshiroj pushim te kendshem dhe suksese ne te ardhmen!.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Lajmeroj!!! prej Fri Feb 01 2008, 12:30

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
digital,nuk lejoj une qe tu mungoj Smile
ja qe u jap nga nje vizite,sa per cmallje Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Lajmeroj!!! prej Tue Feb 05 2008, 07:25

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Smile me ben qejfin pra LuNa qe na viziton


respekt!cheers


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi