Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Ofrues interneti ne Gjermani!!

Ofrues interneti ne Gjermani!!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ofrues interneti ne Gjermani!! prej Tue Jan 29 2008, 09:55

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ne listen e meposhteme do te gjeni disa nga ofruesit e internetit me te medhenj ne Gjermani. Nese ju klikoni mbi logon e tyre do te drejtoheni ne faqen perkatese.
Shpresojme qe keto informacione te jen te domosdosshme per personat qe jetojne ne Gjermani. Nese keni ndonje pyetje si funksionojne e kush eshte me i leverdiseshem mund te pyesni pa problem se un jam ketu per t'ju ndihmuar.Deutsche TelekomArcor1&1AliceTele 2


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi