Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Per ato qe jan beqar,lexoni ca ju pret...:P

Per ato qe jan beqar,lexoni ca ju pret...:P

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Per ato qe jan beqar,lexoni ca ju pret...:P prej Fri Feb 08 2008, 00:56

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
1. Kanunore:
> > Martesa ėshtė veprim religjioz ne te cilin fitojme njė virgjereshe mė pak.

> > 2. Ligjore:
> > Martesa ėshtė burgim i perjetshem ne te cilin i denuari mund te
lirohet vetėm ne baze te veprimeve te keqija !

> > 3. Jetesore:
> > Ne martese asnjė femėr nuk fiton atė qe shpreson dhe asnjė mashkull
nuk shpreson ne atė qe merr.

> > 4. Matematikore:
> > Martesa ėshtė zgjidhje e merzise, marrje e lirisė, shumezim i
pergjegjesive dhe pjestim i te hollave !!

> > 5. Permbajtesore:
> > Martesa ėshtė mėnyra me e shpejte e shtimit te peshes.


> > 6. Ushtarake:
> > Martesa ėshtė lufte ne te cilėn flejme me armikun !

> > 7. Filozofike
> > Martesa ėshtė vend ne te cilėn ne mėnyrė reciproke ndahen dhe
zgjidhen problemet te cilat as qe do t'i kishim sikur tė mos ishim
te martuar !


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
lol! shume te mira keto barcoleta Luna flm!


.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
o digi,mire te ishin barcoleta Smile por me shume anojne nga realiteti Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Tina


Antar/e
Antar/e
hmm valla shum mir e ki shkru bre Luna-- te lumt se keto jan realitet i jetes perditshme.. :p Embarassed

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi