Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Probleme tė shumta nė softuerin e ri pėr iPod

Probleme tė shumta nė softuerin e ri pėr iPod

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Softueri i ri i Applet pėr modelet iPod Classic prej 80 e 160GB, sipas tė gjitha gjasave shkakton probleme tė shumta nė vet pajisjen, siē janė dridhje nga rryma, zhurmė statike nė dėgjuese dhe fshirje tė dosjeve tė pėrgatitura muzikore, njofton iLounge.
Firmware-i i ri, versioni 1.1, shkakton dėrgimin e impulseve elektrike nėpėrmes shkyēėsit tė dėgjuese me fuqi prej 500mV, i cili prapė shkakton probleme nė pajisjet shtesė tė kyēura nė tė.

Gjithashtu, disa prej shfrytėzuesve janė ankuar pėr tingėllimin e shushurimės, zhurmės dhe gumėzhimės nė vet pajisjen, pasi qė e kanė rifreskuar, derisa disa tjerė janė ankuar qė iPod u bllokohet dhe thjesht ua fshin tė gjitha dosjet e arkivuara.

Deri mė tani, pėr kėtė problem Apple nuk ėshtė deklaruar zyrtarisht, gjė qė sė shpejti, me shumė gjasė, edhe mund tė pritet.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi