Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Bill Gates fshin profilin e tij nė Facebook

Bill Gates fshin profilin e tij nė Facebook

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Bill Gates fshin profilin e tij nė Facebook prej Sun Feb 10 2008, 02:38

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Facebook, njė shėrbim ēdo ditė e mė i popullarizuar nė internet, po tėrheq numėr tė madh tė shfrytėzuesve. Krejt logjikisht, profilin e tyre brenda tij e kanė hapur edhe disa prej personave tė njohur botėrisht, mirėpo disa syresh, siē ėshtė ende njeriu i parė i Microsoftit, Bill Gates, kanė vendosur tė mos e pėrdorin mė shėrbimin Facebook.
Siē supozohet, Bill Gates ēdo ditė kalonte rreth 30 minuta nė Facebook, ku me miqtė e tij shkėmbente porosi, u dėrgonte atyre dhurata virtuale dhe ėshtė marrė me tė gjitha aktivitetet tjera, me tė cilat merren shfrytėzuesit tjerė tė kėtij shėrbimi.

Duke marrė parasysh popullaritetin e tij, njė numėr i madh i shfrytėzuesve tė internetit kanė dashur tė kontaktonin me Gatesin pėrmes Facebook-ut, duke bėrė qė njeriu i parė i Microsoftit pothuajse pėrditė tė pranonte rreth 8.000 kėrkesa pėr “miqėsi”.

Marrė parasysh telashet qė i ka sjellė pjesėmarrja e tij nė Facebook, Gates pėrkohėsisht apo pėrgjithmonė, nuk e kemi tė qartė, ka vendosur tė shuaj llogarinė e tij nė Facebook.


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi