Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » LG paralajmėron celular tė ri

LG paralajmėron celular tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal LG paralajmėron celular tė ri prej Sun Feb 10 2008, 02:41

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e


[/size]Gjatė javės sė ardhshme nė Barcelonė mbahet Kongresi botėror GSM Mobile, kėshtu qė mund tė presim shumė celularė tė rinj. LG-ja e ka hapur sezonin duke paralajmėruar pajisjen e saj tė re LG-KF510.
KF510 ėshtė telefon modern celular, i cili ka nė shėnjestėr shfrytėzuesit tė cilėt preferojnė celularė tė dizajnuar nė formė tė hollė. Ėshtė mė i hollė se 11 milimetra dhe vjen me mekanizėm rrėshqitės.

Ėshtė i pėrpunuar nga metali dhe qelqi. Elementi qendror i dizajnit ėshtė ndryshimi gradual i ngjyrės nė maskė. Pajisja vjen nė dy variante: Stardust ngjyrė hiri apo Sunset e kuqe.


Njė pjesė e telefonit nėn ekran ėshtė e ndjeshme nė prekje.

Pajisje ka kamerė prej tre megapikselash dhe MP3 player. Specifikat tjera nuk janė tė njohura, mirėpo ato do t’i marrim vesh javėn e ardhshme, kur ai do t’i paraqitet zyrtarisht publikut.

KF510 do tė gjendet nė shitje gjatė muajit mars tė kėtij viti, pėrderisa ēmimi i tij do tė sillet


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi